«Liepājas metalurgs» ar 3:0 pieveic «Audu»

BNS

«Liepājas metalurgs» svētdien Liepājā ar 3:0 uzvarēja «Audu» Latvijas futbola čempionāta spēlē virslīgā.

Liepājniekus jau 4. minūtē vadībā izvirzīja Viktors Dobrecovs, bet divus vārtus laukuma saimnieki guva pēc pārtraukuma. Edijs Daņilovs 63. minūtē divkāršoja «Liepājas metalurga» pārsvaru, bet trešos vārtus jau kompensācijas laikā guva Kristaps Grebis.

«Liepājas metalurgs» — «Auda» 3:0 (1:0)

Vārtus guva: Dobrecovs (4.), Daņilovs (63.), Grebis (90.+1).

«Liepājas Metalurgs»: Krucs, Kļava, Zirnis, Lukoševics (Kalns, 70.), Ivanovs, Rinkus, Daņilovs, Dobrecovs, Katasonovs (Grebis, 46.), Skinderis, Karlsons (Šafranko, 46.).

FK «Auda»: Sadkovskis, Soleičuks, Romanovs, Musajevs, Arājs, Gailis, Brūders, Blekte (Mangulis, 84.), Grants (Seņs, 75.), Skribis (Jansons, 87.), Cīmanis.