Sanatorijas «Ķemeri» rekonstrukcijas pabeigšana ir pārcelta par pusgadu — no nākamā gada sākuma uz jūnija beigām, liecina sanatorijas apsaimniekotāja sniegtā informācija Privatizācijas aģentūrai.

Aprīlī iesniegtajā darbu grafikā kā rekonstrukcijas pabeigšanas laiks bijis norādīts 2005. gada janvāris, bet jūnijā saņemts detalizētāks plāns, kas liecina, ka darbus investors sanatorijā iecerējis pabeigt līdz nākamā gada 30. jūnijam.

Pagājušajā un šajā gadā kopumā sanatorijā iecerēts ieguldīt 2,71 miljonu latu. Patlaban investīciju grafiks iekavēts par 120 000 latu. 2005. un 2006. gadā «Ķemeros» paredzēts investēt 4,5 miljonus latu. Līdz 2003. gada sākumam sanatorijas rekonstrukcijā ieguldīti 2,62 miljoni latu.

Jau ziņots, ka ar viesnīcu tīklu «Kempinski» ir noslēgts līgums kā ar nākamo sanatorijas operatoru. «Ķemeri Kempinski Palace» būs 150 luksusa istabas un tā sauktais SPA veselības un rekreācijas centrs.

Pagaidām vēl nav atrisināts jautājums par zemes ap sanatoriju apsaimniekošanu. «Ominasis Latvia» vēlētos šo zemi apsaimniekot, iekārtojot parku, lai sanatorijas apkārtni padarītu tūristiem pievilcīgāku.

Komentāri