Zaudē arī Leitons Hjūits

Austrālijas atklātā tenisa čempionāta otro kārtu ceturtdien pārvarēt neizdevās mājinieku cerībai Leitonam Hjūitam, kas turnīrā bija izlikts ar trešo numuru.

Pasaules ranga sestajā vietā esošo austrālieti ar 6-4, 6-4, 6-7, 6-2 pārspēja argentīnietis Huans Ignasio Čela.

Pagājušajā gadā Hjūits Austrālijas «open» spēlēja finālā, kur zaudēja krievam Maratam Safinam.

Šogad Hjūits ir uzvarējis tikai divās oficiālās spēlēs - Austrālijas «open» pirmajā kārtā, kur piecu setu cīņā viņam izdevās pieveikt Robinu Viku no Čehijas un Adelaidas turnīra pirmajā kārtā. Janvāra sākumā Hjūits jau pēc otrās kārtas izstājās no tenisa turnīra Adelaidā.

«Šī ir manas karjeras lielākā uzvara,» ceturtdien pēc mača atzina Čela. «Viņš ir īsts cīnītājs, tāpēc Austrālijā, šīs publikas priekšā, tas bija kas īpašs.»

26 gadus vecais Čela Austrālijas «open» nekad nav ticis tālāk par trešo kārtu. Viņa lielākais sasniegums kādā no «Grand Slam» turnīriem ir iekļūšana Francijas «open» ceturtdaļfinālā 2004.gadā.