Raita Ivanāna «Kings» uzvara, Ivanānam +1

Šonakt savās mājās spēli aizvadīja Losandželosas «Kings», kuras sastāvā spēlē Raitis Ivanāns.

Raita Ivanāna Losandželosas «Kings» savās mājās ar 4:2(2:2, 1:0, 1:0) pieveica Ņujorkas «Islanders». Šonakts Ivanāns iztika bez soda minūtēm. Spēlēja 4:38 minūtes un nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu +1, jo atradās laukumā, kad tika gūti komandas otrie vārti.

Ņujorkas «Rangers» bez Sanda Ozoliņa savās mājās ar 2:4(1:1, 1:3, 0:0) piekāpās Filadelfijas «Flyers».

Savukārt trešo uzvaru pēc kārtas izcīnījusi Minesotas «Wild», kas pateicoties Peteri Nummelina veiksmīgi izpildītam pēcspēles soda metienam ar 2:1(0:0, 0:1, 1:0, 0:0, 1:0) pieveica Vankūveras «Canucks».