P 25.01.2021.

Slēgs Ainas šovu

FOTO: ainatv.com

Filmēšanas grupa, kas divarpus gadu garumā veidojusi TV3 raidījumu «Aina», pabeigusi darbu pie pēdējā sarunu šova raidījuma, kuru skatītāji redzēs 2. martā. Taču, kā sola TV3 pārstāve Marta Zandersone, raidījuma vadītāja Aina Poiša no TV3 ekrāniem nepazudīs un skatītāji drīzumā to varēs vērot jaunā ampluā.

TV3 ēterā bijuši četrsimt «Ainas» raidījumu, ar kuriem uz diskusijām iekustināta liela sabiedrības daļa. Pēc raidījuma vadītājas teiktā, «darbs nav bijis viegls, jo komandai uz katru raidījumu nācies atrast piecu līdz astoņu cilvēku dzīvesstāstus ar to problēmām vai neatbildētiem jautājumiem».

Viens no iemesliem, kāpēc TV3 atteicies no turpmākas raidījuma veidošanas, ir konkurentu telekompānijas LNT veidotais raidījums «Katrīnes Palīdzības formula». «Latvija ir tik liela, cik tā ir, un arī tēmas nevar būt visu laiku bezgalīgas. Šī diskusiju telpa ir piepildīta, tāpēc ir grūti stāvēt uz galvas un nemitīgi izdomāt jaunu Ameriku,» par vienu no raidījuma slēgšanas iemesliem stāsta psihoterapeite A. Poiša. Tēmu līdzība un cilvēku rotācija no viena raidījuma uz otru zaudē savu aktualitāti, tāpēc, lai nerastos dublēšanās divos televīzijas kanālos, TV3 nolēmusi šo raidījumu no 2. marta slēgt.

Vaicāta par nākotnes plāniem, vadītāja skaidri tos neizpauž, vien norāda uz vēlmi turpināt praktizēšanu psihoterapijā, kas aizņemtības dēļ pēdējo gadu laikā izpalika. «Dabīgi jāizpūš gaiss, kas ir sakrājies. Jāievelk svaiga elpa,» par aizvadīto laiku pārdomās dalās A. Poiša. TV3 sarunu šova vietā plāno veidot alternatīvu raidījumu, kurā piedalīsies arī «Ainas» vadītāja. «Iespējas gaisā virmo, nedrīkst tās skaļi teikt, taču gribētu cerēt, ka drīzumā atgriezīšos citā veidolā,» uzsver A. Poiša.

Redaktors iesaka