«Borowa MC» prezentēs jauno albumu

FOTO: Publicitātes foto

Latgaliešu modernās mūzikas grupa «Borowa MC» šodien plkst. 16.00 tirdzniecības centra «Spice» pirmā stāva ātrijā prezentēs savu otro studijas albumu «Plastilina pasaule».

Pasākumā notiks grupas un viņu viesu uzstāšanās, zīmējumu konkursa rezultātu paziņošana un uzvarētāju apbalvošana, kā arī «Zelta diska» pasniegšana grupai par debijas albumu «Trepis iz nakurīni». Šā pasākuma laikā visiem skatītājiem būs iespēja noklausīties minikoncertu un satikt mūziķus personīgi.

Jaunais albums sola pārsteigt visus, kuri vēl palikuši skeptiski. Jau pirmajā ierakstītajā dziesmas «Madelka» kā īpašais viesis piedalījās populārā sarunu šova «Aina» vadītāja Aina Poiša. Patlaban radiostacijās nonācis jaunākais singls «Pusīte», kura ierakstā piedalās Zane Dombrovska.

Arī pārējo dziesmu ierakstos piedalījušies ne mazāk interesanti mūziķi: Māris Žigats, Fredis, Mārtiņš Freimanis, Kristaps Rasims un Leila Alijeva. Albuma ieraksts veikts studijā «Elko Studio» kopā ar pieredzējušo producentu Gintu Stankeviču, kas producējis dziesmas daudzām populārām grupām, arī «Tumsai», «F.L.Y.», «Putnu ballei», Sonjai Bišopai un duetam «Valters un Kaža».

Grupas debijas albuma «Trepis iz nakurīni» pārdoto kopiju skaits jau pārsniedzis piecus tūkstošus, tāpēc kompānija «Mikrofona ieraksti» pasākuma laikā plāno pasniegt grupai «Zelta disku».

Pirmais albums «Trepis iz nakurīni» iznāca 2005. gadā. «Latvijas Mūzikas ierakstu gada balvā» šis albums ieguva «Labākā hiphopa albuma» titulu, bet dziesma «Vysskaistuokajai meitiņai» ieguva labākās hiphopa dziesmas nosaukumu un plūca laurus arī «Radio SWH» gada topā. Savukārt pati grupa tika atzīta par labāko 2005. gada debiju latviešu mūzikā. Šā albuma ierakstā vēl kā grupas dalībniece piedalījās dziedātāja Guntra Kuzmina, bet kā viesmākslinieki arī Mārtiņš Freimanis, Ivo Fomins, Zigfrīds Muktupāvels, Inga Eisule, kā arī Kristaps un Guntis Rasimi.

«Trepis iz nakurīni» gada laikā ir pirmais albums, kurš šo tirāžu oficiāli sasniedzis. Tas liecina vien par to, ka to izdarīt ir kļuvis arvien, arvien grūtāk. «Borowa MC» to ir spējusi izdarīt! Apsveicam un ceram uz tikpat spožiem otrā albuma panākumiem.

Uz augšu