Diānas lietā policijas rīcībā pagaidām nepilnīgi ekspertīžu rezultāti

FOTO: AFI

Dobelē noslepkavotās desmitgadīgās Diānas lietā Valsts policijas rīcībā, kaut arī pagaidām nepilnīgi, tomēr ir jau sīkāki meitenes mirstīgo atlieku ekspertīžu rezultāti, vēsta laikraksts «Latvijas Avīze».

Meitenes mirstīgo atlieku organisma audu ekspertīze ir veikta, taču nav pabeigti visi laboratoriskie izmeklējumi. Valsts tiesu medicīnas ekspertīžu centra vadītāja Velta Volksone stāsta, ka ekspertīžu rezultātu pilnīgai sagatavošanai un noformēšanai vēl būs vajadzīga apmēram nedēļa.

Policija apliecina, ka pašreiz ir vairākas versijas par slepkavības apstākļiem, kā arī vismaz viena aizdomās turētā persona, taču trūkst pierādījumu tās aizturēšanai.

«Apollo» jau vēstīja, ka gandrīz mēnesi pēc desmit gadu vecās Diānas Kozlovskas pazušanas bez vēsts policija meitenīti atradusi mirušu.

Policija pārbaudīja vairākas versijas, kādēļ meitene pazudusi. Tika noskaidrots, vai meitenīte pazuda, jo bijušas problēmas ģimenē, kā arī ar ģimeni nesaistītas versijas. Policija iepriekš gan pauda pārliecību, ka meitene ir dzīva un tiks atrasta.

Diāna Kozlovska mirusi vardarbīgā nāvē, un viņa nogalināta vairāk nekā pirms trim nedēļām, liecina sākotnējie ekspertīžu rezultāti. Tretjaka portālam «Apollo» iepriekš apstiprināja, ka policija aktīvi izmeklē noziegumu, taču pagaidām nav noskaidrots iespējamais slepkava. Policijā sākts kriminālprocess par slepkavību.

Uz augšu