Braiens Adamss uz Rīgu ved īpašu skatuvi un personīgos pavārus

FOTO: Publicitātes foto

Jau pavisam drīz, 4. decembrī «Arēna «Rīga»» notiks leģendārā Kanādas rokmūziķa Braiena Adamsa koncerts.

Mūziķis Latvijā viesosies 2007. gada Eiropas turnejas laikā, kas sākās jau 23. martā Itālijā, Milānā. Kopumā notikuši vairāk nekā 40 koncerti visā Eiropā. Mūziķis viesosies visās trīs Baltijas valstīs — 3. decembrī viņš sniegs koncertu Viļņā, bet nākamajā dienā pēc Rīgas koncerta dosies uz Tallinu. Turklāt pēc koncertiem Baltijā Braiens Adamss turpinās koncertēt Helsinkos (7. decembrī) un Sanktpēterburgā (8. decembrī). Turneja noslēgsies 10. decembrī Maskavā.

Latvijā mūziķis ieradīsies ar iespaidīgu personīgo skaņas un gaismas aprīkojumu, kā arī skatuves noformējumu. Tāpēc Latvijas koncerts ar savu tehnisko uzbūvi un skatuvju izvietojumu neatšķirsies no citiem turnejas koncertiem Eiropā.

Koncerta rīkotāji informē, ka ir saņēmuši tehnisko aprakstu par skatuvju izvietojumu, un var pastāstīt, ka mūziķis savā šovā iecerējis izmantot savdabīgu divu skatuvju izvietojumu — viena no tām atradīsies arēnas malā, bet otra tiks izvietota arēnas vidū. Arī šo skatuves konstrukciju mūziķis atvedīs uz Latviju līdzi.

«Redzot skatuves izvietojuma plānus, ir skaidrs, ka šis koncerts nebūs mūziķa stāvēšana divu prožektoru gaismā, bet gan nopietns pasaules līmeņa šovs. Gaismas un skaņas tehnika ir atbilstoša arēnas līmenim,» atzīst koncerta izpildproducents Nauris Solovjovs.

No Latvijas puses koncerta nodrošināšanā tiks iesaistīti aptuveni 250 cilvēki, un pašlaik jau sākušies sagatavošanas darbi koncertam.

Koncerta tehniskajai un radošajai komandai līdzi ieradīsies personīgie pavāri. Tāpēc mūziķis koncerta organizatoriem Latvijā pieprasījis nodrošināt iespēju turpat «Arēnā «Rīga»» gatavot ēdienu.

Pēc koncerta radošā komanda dosies atpūsties, lai varētu turpināt ceļu uz nākamo koncertu Tallinā. Informācija par dziedātāja un viņa grupas iespējamo nakšņošanas vietu Rīgā pēc mākslinieka īpaši izteiktas vēlmes tiek turēta pilnīgā slepenībā.

Braiens Adamss Latviju apciemos jau otro reizi. Pirmoreiz mākslinieks sniedza koncertu 1999. gada 15. jūlijā, un tas bija pirmais tāda mēroga populārās mūzikas izpildītāja koncerts Latvijā.

Uz augšu