Braiens Adamss tuvojas Rīgai

FOTO: Preses foto

Jau nākamotrdien, 4. decembrī, «Arēna «Rīga»» notiks leģendārā Kanādas rokmūziķa Braiena Adamsa koncerts.

Koncerts Rīgā notiek 2007. gada Eiropas turnejas laikā, kas sākās jau 23. martā Itālijā, Milānā, un kopumā sniedza vairāk nekā 40 koncertus visā Eiropā.

Šovakar mākslinieks uzstāsies Viļņā Lietuvā. Viļņas koncerta biļetes tika izpārdotas tik strauji, ka pašlaik Lietuvā tiek tirgotas biļetes arī uz Latvijas koncertu.

Mūziķis uz Latviju dosies pēc Lietuvas koncerta, un pasākuma organizatori informē, ka kopumā Latvijā ieradīsies 43 cilvēki, ieskaitot mākslinieka pavadošo grupu, tehniskos darbiniekus un menedžmentu. Visas iekārtas, aparatūra, skatuves būves un tehnika tiek vesta četrās smagajās automašīnās, bet komanda — divos speciālajos guļamautobusos. No Latvijas puses koncerta nodrošināšanā tiks iesaistīti aptuveni 250 cilvēki, un šobrīd jau sākušies sagatavošanas darbi koncertam.

Kā jau informējām, Latvijā mūziķis ieradīsies ar iespaidīgu personīgo skaņas un gaismas aprīkojumu, kā arī skatuves noformējumu. Tāpēc Latvijas koncerts ar savu tehnisko uzbūvi un skatuvju izvietojumu neatšķirsies no citiem turnejas koncertiem Eiropā.

Braiens Adamss ar nepacietību gaidot atgriešanos Latvijā, jo no pirmā koncerta, kas notika Rīgā 1999. gada 15. jūlijā viņam palikušas ļoti labas atmiņas. Jautāts par gaidāmo koncertu un programmu, mākslinieks atklāj, ka tajā būs dzirdamas ne tikai tādas labi zināmas un pasaulē slavenas dziesmas kā «18 Till I Die», «Please Forgive Me», «Have You Ever Loved a Woman» un «All For One», bet arī jauni un nedzirdēti skaņdarbi, jo jau pavasarī Braiens Adamss gatavojas nākt klajā ar jaunu albumu. Viņa fani par to ir sajūsmā un ar nepacietību gaida tā izdošanu, jo kopš pēdējā albuma «Room Service» (2004) pagājis jau krietns laiks.

Nav noslēpums, ka mūziķa aizraušanās ir fotografēšana. Mūziķis piekrīt, ja būtu iespēja un piedāvājums no kādas galerijas, viņš labprāt nākamreiz reizē ar koncertu uz Latviju atvestu arī savu fotogrāfiju personālizstādi.

Uz augšu