Vienīgais «Kiss» koncerts Baltijā notiks Rīgā

FOTO: Publicitātes foto

Koncertaģentūra «FBI» paziņojusi: 22. maijā «Arēnā «Rīga»» vienīgo koncertšovu Baltijā sniegs viena no leģendārākajām rokenrola apvienībām — grupa «Kiss». Mūziķi Latvijā ieradīsies pasaules koncertturnejas «Kiss Alive/35» laikā, un šovu vērot būs iespēja tikai 11 900 cilvēkiem.

«You wanted the best. You got the best. The hottest band in the world!» Gandrīz desmit gadus «Kiss» fani visā Eiropā ir gaidījuši šos maģiskos vārdus, ar kuriem tiek sākts katrs grupas šovs. Un beidzot, par godu grupas 35 gadu pastāvēšanas jubilejai, «Kiss» paziņojusi par došanos pasaules koncertturnejā «Kiss Alive/35», kuras laikā pirmo reizi uzstāsies arī Latvijā. Turneja aptvers vairāk nekā 17 valstis, ieskaitot uzstāšanos lielākajos Eiropas mūzikas festivālos un pirmo koncertu Maskavā «Kiss» pastāvēšanas vēsturē.

Amerikāņu rokgrupa «Kiss» ir viena no veiksmīgākajām roka apvienībām mūzikas vēsturē, kas veselai paaudzei kļuvusi par kulta grupu. Ģitārspēles, gaismu šovu un pirotehnikas dēļ «Kiss» koncertus dēvē par «lieliskākajiem rokmūzikas šoviem pasaulē». Oriģināls grims, spilgti kostīmi, unikāli gaismas un pirotehnikas efekti — tie visi ir grupas šova neatņemami elementi. Speciāli Eiropas turnejai grupa «Kiss» pasūtījusi pazīstamajai firmai «Le Maitre» apjomīgu pirotehnikas daudzumu. Grupas pārstāvji atzīst, ka tik lielu skaitu specefektu kā šajā turnejā grupa savos šovos vēl līdz šim nav izmantojusi. Piemēram, uguns liesmas vien atsevišķos brīžos sasniegs 40 pēdu augstumu.

Biļetes uz grupas turnejas koncertiem tiek izpirktas zibens ātrumā. Tā, piemēram, 35 000 biļešu uz koncertu Stokholmā (Stokholmas stadionā) tika izpirktas 20 minūšu laikā, bet biļetes uz diviem koncertiem Helsinkos («Hartwall» arēnā) no biļešu kasēm tika izķertas mazāk nekā 10 minūšu laikā. «Kiss Alive/35» ir visas iespējas kļūt par veiksmīgāko Eiropas turneju visā grupas 35 gadu pastāvēšanas vēsturē.

«Šai grupai mēs vienmēr būsim piesaistīti līdz sirds dziļumiem, ko arī pierādīsim mūsu šovos!» atzīst grupas dalībnieki. «Apsolām visiem «Kiss» faniem dāvāt iespēju vērot īstu šovu, ar ko mēs vienmēr esam bijuši slaveni. Tas būs «The Greatest Rock and Roll Show On Earth!»»

Turnejas «Kiss Alive/35» laikā grupas dalībnieki Džīns Simonss (Gene Simmons), Pols Stenlijs (Paul Stanley), Tomijs Taijers (Tommy Thayer), Ēriks Singers (Eric Singer) plāno izpildīt leģendārākās dziesmas no apjomīgā grupas repertuāra, ieskaitot tādas slavenas kompozīcijas kā «I Was Made For Loving You», «Rock and Roll All Nite», «Shout It Out Loud» un «Detroit Rock City».

Kā izsakās mūziķi, koncertu apmeklētājus sagaidīs daudz pārsteigumu. Turklāt grupa «Kiss», kura karjeras laikā izdevusi vairāk nekā 20 studijas albumus un pārdevusi vairāk nekā 90 miljonus disku kopiju, plāno izpildīt arī tādas dziesmas, kuras jau kļuvušas par rokenrola klasiku, bet kuras parasti grupa koncertos izpilda ļoti reti.

Šogad «Kiss» atklāja jauno F-1 sezonu, uzstājoties Austrālijas «Grand Prix». Pols Stenlijs par šo uzstāšanos saka: «Mežonīgs ātrums, dūmi, apdullinoša skaņa.... Hmm, nav divu domu, ka tas lieliski sader kopā ar «Kiss»! Tāpēc mēs šo iespēju garām nelaidām, un jāatzīst — tas patiešām bija mežonīgi!»

http://www.fbi.lv

Pirmo 1000 akcijas stāvbiļešu cena būs 20 latu. Pēc tam tās maksās 25 latus. Sēdvietas maksās 30, 35 un 50 latus (atkarībā no attāluma līdz skatuvei).

Uz augšu