Braiens Adamss atgriežas ar albumu «11»

FOTO: Preses foto

No šīs nedēļas Latvijā nopērkams populārā Kanādas rokmūziķa Braiena Adamsa (Bryan Adams) vienpadsmitais studijas albums «11», kurā dzirdamas gan mūziķim raksturīgās balādes, gan topošā poproka klasika.

Adamss, kura mūziķa karjera iegājusi jau trešajā dekādē, jaunajā albumā sadarbojas ar Matu Lengu, kas strādājis ar «Def Leppard», «AC/DC», «The Corrs» un pazīstams arī kā Šenaijas Tveinas producents un vīrs.

Trīs albuma dziesmas Adamss sarakstījis sadarbībā ar Džimu Valensu, ar ko kopā radīta tāda klasika kā «Summer of 69» un «Run To You».

Albumu «11» Adamss rakstījis galvenokārt viesnīcās un koncertu aizkulisēs, pēdējo divu gadu laikā apbraukājot visu pasauli.

http://www.hmv.com/bryanadams

Martā Adamss devās unikālā albuma popularizēšanas turnejā «11 koncerti 11 pilsētās», kuras laikā īpaši izvēlētās vietās šauram publikas lokam mūziķis uzstājās akustiski — ar savu ģitāru un mutes harmonikām.

Maijā un jūnijā Adamss koncertēs Dānijā un Norvēģijā, septembrī — Francijā, Šveicē, Vācijā, Beļģijā un Nīderlandē, bet oktobrī un novembrī — Lielbritānijā. Londonas «National Portrait Gallery» līdz 15. jūnijam apskatāma Adamsa fotoizstāde «Modern Muses».

Izdevējkompānijas «Universal Music Group» izplatītājas Latvijā — SIA «Pasadena Group Promotion» — vadītājs Armands Rušenieks apliecina: «Braiena Adamsa jaunais albums viņa mūzikas cienītājiem vilties neliks — mūziķis pārliecinoši atgriežas pie savas melodiskā roka hitu receptes.»

«I Thought I’d Seen Everything»

/>

Uz augšu