Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Izdots Ellas albums «Welcome To The Club»

Apollo.lv
Izdots Ellas albums «Welcome To The Club»
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Publicitātes foto

Šodiena kompānijas «Mikrofona ieraksti» apgādā izdots dziedātājas Ellas otrais ierakstu albums «Welcome To The Club».

Tajā iekļautas pavisam 10 jaunas un modernas deju mūzikas un R&B stilistikā ierakstītas dziesmas, kuru autori ir pasaulē pazīstami un atzīti vārdi un kuri ar savām dziesmām pabijuši daudzu pasaules valstu hitparādēs. Dziesmu atlase ilgusi vairāk kā gadu un albumā iekļautas tikai pašas labākās no vairāk kā 300 piedāvātajām.

Visas dziesmas producējis Boyza II producents Lotars Lodziņš un ieraksti veikti tepat Latvijā studijā «Pamatinstinkts», sadarbībā ar studijas īpašnieku un skaņu režisoru Jāni Kalvi.
Albumam papildus pievienots gandrīz 30 minūšu garš Roberta Lejasmeijera veidots dziesmu remiksu apkopojums » Ella In The Club Mix». Dziesmas remiksējuši Electricano, BTH, Roberts Lejasmeijers, Imix un Kaspars Kondrats.

Albuma ierakstā piedalījušies arī viesmākslinieki Rob Morgan a.k.a. Shadowflack, Mista, Salif un Afu Ra.
Divas no albuma dziesmām «DJ Take Me» un tituldziesma «Welcome To The Club» ir izdotas arī atsevišķos CD singlos un ir pieejamas arī visos lielākajos Mp3 lejupielādes portālos visā pasaulē. Singls «DJ Take Me» pat pabijis Francijas oficiālajā klubu mūzikas Top 40. Šobrīd kompānija «Mikrofona ieraksti» intensīvi strādā pie tā lai šis albums līdz gada beigām iznāktu arī Austrālijā, Vācijā, Zviedrijā, Francijā, Beļģijā, Nīderlandē un ASV.

Albuma dizainu veidojis viens no pazīstamākajiem pašmāju CD dizainu autoriem Guntars Ošenieks un bagātīgajā albuma bukletā atrodamas lieliskas dziedātājas fotogrāfijas, kuru autores ir DDana&Katana.

Informatīvi savu atbalstu albumam snieguši radio SWH, TV Net, Sīrups, TV 3, Draugiem.lv. Ierastā Ģenerālsponsora šim albumam nav un visas izmaksas segusi ierakstu kompānija, ticot, ka šis ir labākais līdz šim Latvijā radītais deju mūzikas albums.

No šīs dienas albums ir pieejams arī digitālā formātā lejupielādei Mp3 formātā no Doremi.lv

Īpašais albuma prezentācijas pasākums notiks 10.maijā klubā «Coyote Fly».

Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu