Ui, <i>lobs</i> darbs, kas padarīts!

FOTO: A.Līpenītis

...ar patīkamu nogurumu atviegloti nopūšas «Borowa Mc» puiši un meitene. Darbs pie latgaliešu modernās mūzikas grupas trešā albuma pabeigts.

Vairāk nekā viens gads pārdomu, pieredzes, jaunu iespaidu, prieku un sāpju — tas viss uzkrāts kopš iepriekšējā studijas albuma «Plastilina pasaule» iznākšanas un bijis par pamatu jaunajām dziesmām. Šie saviļņojošie brīži arī būs jūtami jaunajā albumā, kas skanēs krietni «smagāk» un roķīgāk nekā iepriekšējie.

Jaunā albuma prezentācija notiks 20. oktobrī, un uzreiz pēc tās grupa dosies koncertturnejā pa Latviju.

Albumu jau veiksmīgi pieteikuši pirmie singli. «Dzeivis maņ nav žāl» aizvadītās vasaras laikā pabijis Latvijas radiostaciju topu virsotnēs un no dažām nepazūd joprojām. Savukārt patlaban radiostaciju aktīvā rotācijā atrodas otrais singls «Iededzies par Latviju», kas ir tituldziesma Latvijas Institūta jauniešu projektam «Latvija. Nākamie 90» un veltījums Latvijas deviņdesmit gadu jubilejā.

Latvijas Institūta direktors Ojārs Kalniņš dziesmu nodēvējis par īstu roku un izteicies, ka tā kļūs par līdzi dziedamo dziesmu jeb singalong, arī Latvijas Valsts prezidents Valdis Zatlers par «Iededzies par Latviju» izteicies atzinīgi.

Albuma ierakstā piedalījušies vairāki Latvijā pazīstami mūziķi, kā solījis grupas līderis Aigars, paziņojot par jaunā albuma tapšanu šīs vasaras sākumā. Kopā ar Arti Dvarionas un Aishu, kas piedalās dziesmā «Iededzies par Latviju», savu roku jeb balsi albuma tapšanā pielikuši Juris Kaukulis («Dzelzs vilks»), Fēlikss Ķigelis, vīru kopa «Vilki» un Leila Alijeva.

Uz augšu
Back