«Borowa Mc» šonedēļ atklās minitūri

FOTO: Publicitātes foto

Grupa «Borowa Mc», kas pagājušajā nedēļā izdeva trešo albumu «Ui, lobs!», pēdējās dienas pavada slēgtās telpās — nevis bēgot no drēgnā laika, bet uzcītīgi gatavojoties albuma minitūrei, kas sāksies jau sestdien, 1. novembrī, ar koncertu Rīgā klubā «Četri balti krekli».

«Mēģinājumos iet karsti, ceru, ka arī koncertos gan mums, gan apmeklētājiem būs tāpat!» saka grupas ģitārists Ingars Gusāns. «Jaunās dziesmas ir pamatīgs roks, tāpēc ģitāras kombi griezīšu uz pilnu klapi!»

Tūres koncertu vietās par zemāko cenu būs nopērkams arī jaunais albums, un grupas bundzinieks Raitis Aukšmuksts teic, ka uzreiz arī varēs dabūt «karstu viņa autogrāfu». Arī grupas biedri ar tiem neskopošoties.

Aigars Runčis stāsta: «Vairāki grupas mūzikas cienītāji man rakstīja un sūdzējās, ka nevar veikalos atrast jauno CD. Neuztraucieties, pietiks visiem!» Mūziķis arī atklāj, ka autogrāfs uz albuma netiks liegts nevienam, kas to vēlēsies.

Grupa koncertu tūri turpinās nākamajā nedēļā, kad 5. novembrī uzstāsies Kuldīgā (Kultūras centrā) un Jelgavā (klubā «Jelgavas Baltie krekli»), 7. novembrī Cēsīs (klubā «Vidzemnieks») un 8. novembrī Preiļos (Kultūras centrā).

«Ja kāda pilsēta vēlēsies, lai mēs braucam ciemos arī pie viņiem, mēs noteikti neatteiksim,» saka Aigars Runčis, skaidrojot, kāpēc izvēlēts tik maz koncertu vietu.

Uz augšu