Iekaro savu meiteni!

Saglabā savu «sliktā puiša» tēlu, citādi viņa atradīs citu «slikto»…

FOTO: EPA - AFI

Vai zini, cik daudz var panākt ar neatlaidību? Neatkāpies pēc pirmā atteikuma — aizsūti ik pa laikam viņai SMS, uzdāvini ziedus jubilejā, un ļoti iespējams, ka viņa tomēr aizies ar tevi vismaz uz vienu randiņu. Un tad jau viss būs atkarīgs no tā, kā tu mācēsi sevi pasniegt.

Šo metodi gan labāk neizmantot, ja zini, ka tu viņai vairāk nepatīc nekā patīc. Efekts var izrādīties pretējs.

Nesteidzies!

Meitenēm patīk puiši, kas māk ieturēt pauzi un jau pirmajā vakarā necenšas «izspiest» vairāk par vienu buču. Iemācies gaidīt, un augļi būs saldāki!

Privātīpašnieciskumam — nē!

Tu nedrīksti iedomāties, ka jau pēc pirmā randiņa (pat ja tas ir izdevies) viņa būs tava. Meitenei, pat tad, ja viņa ir tava, vajadzīga brīvība un klaču vakari kopā ar draudzenēm.

Meitenes mīl ar ausīm

Tā ir patiesība. Katrai meitenei gribas dzirdēt to, ka tieši viņa ir visskaistākā, visgudrākā, vis, vis, vis… Stop! Tev nav jāmelo, tikai iemācies izteikt komplimentus. Viņa taču tik labi izskatās, vai ne? Viņai ir jāzina, cik ļoti viņa tev patīk. Pasaki to!

Esi jauks «sliktais»!

Tev jābūt lieliskam sliktajam puisim — lai sabiedrībā tevi respektē un ciena. Tu mīļotajai šķitīsi neinteresants, līdzko ļausi viņai visu kontrolēt. Tev jāiemācās viņu savaldīt, protams, tā, lai viņa to nepamana. Tā nu tas ir. Saglabā savu «sliktā puiša» tēlu, citādi viņa atradīs citu «slikto»…

Uz augšu