Vīrieti, mīlējies lēni!

FOTO: Baiba Aprane

Mēs zinām, kā jūs ļoti gribat mūs, taču nesteidzieties pat noskūpstīt mūs uz lūpām. Mēs jūtam, ka jūsu lūpas viegli pieskaras mūsu sejai, acīm, un alkstam sagaidīt, kad beidzot tās skars muti.

Jūsu rokas lēni slīd pār mūsu augumu, pat neaizskarot pašas jutīgākās vietiņas, un drīz vien mēs kvēli vēlamies, lai jūs sāktu glāstīt mūs intīmāk. Mēs jūtam starp kājām sāpīgu tvīksmi, taču jūs vēl vairāties tur pieskarties, ļaujot, lai mūsu alkas kļūst tik spēcīgas, ka tas gandrīz jau vairs nav izturams.

Šeit aprakstīts, kā jūtas sieviete, ja vīrietis nesteidzas un mīlējās lēni. Viņa sāk vēlēties vīrieti arvien vairāk. Viņa ilgojas atdoties viņam. Ja jūs ļaujat sievietes ķermenim iekvēlināties pamazām, tad kaisles liesmas būs karstas un ilgstošas; sieviete būs tik iekairināta, ka degs aiz kvēles.

Ja vīrietis ir gudrs, viņš gultā rīkojas lēni. Viņš zina — ja atvēlēs pietiekami daudz laika sievietei iekvēlināties, tad nevajadzēs pat īpaši pūlēties. Mēs gribēsim vīrieti gluži tāpat, kā viņš grib mūs.

Vīrieši, ja saprotat šo sievietes noslēpumu, ja spējat būt pacietīgi, maigi un nesteidzīgi, tad atdosimies jums tā kā vēl nevienam.

Uz augšu