Noskatieties <i>Jenny May</i> un Jāņa Groduma video «Nāk nakts»

FOTO: Valters Ventnieks

Pabeigts darbs pie Jenny May un Jāņa Groduma kopīgi iedziedātās dziesmas «Nāk nakts» video versijas. Video režisors un operators vienā personā ir Igors Linga.

Versijas filmēšana notika gan Valta Kleina fotostudijā «Secret Garden», gan sporta kompleksā «333» (Rīgas rajona «Sila priedēs»). Video pašlaik skatāms kanālā «Mūzikas video», kuru pārraida «Lattelekom» kabeļtelevīzija.

Jenny May: «Jāteic, līdz šim man nav bijis neviens īsts dziesmas video un pat ne video versija, tāpēc šī debija man ir īpaša. Ar rezultātu esmu apmierināta. Esmu priecīga, ka, ieguldot minimālus līdzekļus un labus sakarus, to izdevās realizēt. Man ļoti gribējās, lai šajā video versijā būtu kārtīgi moči, ko, pateicoties šā gada čempionei ūdens motosportā Nellijai Šlēgelmilhai, arī izdevās noorganizēt. Dziesma «Nāk nakts» ir ļoti jaudīga, tāpēc atbilstoši arī klips ir tāds. Īpašs paldies video tapšanā jāsaka ne vien sporta kompleksam «333», bet arī profesionālajiem motosportistiem
Garijam un Bruno Rožkalniem, Marekam Povilanam un jau pieminētajai Nellijai Šlēgelmilhai, kas ļāva mums uztrakot auto poligona trasē!»

/>

Uz augšu
Back