«Borowa MC» dziesmas «Bez tevis» klips sācis ceļu pie skatītājiem

FOTO: Publicitātes foto

Grupa «Borowa MC» šodien, 20. oktobrī, nodod skatītājiem ilgi gaidīto videoklipu dziesmai «Bez tevis». Klips tapis gaidāmās latviešu kinofilmas «Pasažieri» noskaņās.

«Klipa «Bez tevis» filmēšana bija aizraujošs process, jo ar grupas biedriem izbaudījām ekstrēmus mirkļus, traucoties ar bezceļa auto pa mežiem, karjeriem, upēm. Man patiešām bija prieks sastrādāties ar režisoru Jurģi Tūbeli un operatoru Kasparu Braķi,» atzīst grupas līderis Aigars Runčis. «Kad piekritu piedalīties filmā «Pasažieri» šofera lomā, šaubījos, vai darīju pareizi, taču izmēģināt spēkus kino jomā esmu sapņojis kopš bērna kājas. Un tik daudz kilometru, cik bija nepieciešams filmēšanas laikā, noriņķot džipā pa Rīgas ielām arī nav joka darbs.»

Dziesmas «Bez tevis» mūzikas autore ir Guntra Kuzmina, bet teksta autors — Aigars Runčis. Pirmatskaņojums notika Aigara dzimšanas dienā 17. augustā. Dziesma «Bez tevis» ir stāsts par pieķeršanos un sāpīgu šķiršanos. Kad cilvēkam ir spilgtā atmiņā laimīgie brīži kopā ar otru cilvēku, kad viņš vēl ilgojas pēc tik ierastajiem glāstiem, skūpstiem un mīļajiem vārdiem un kad katrā pretimnācējā ir gatavs saskatīt mīļoto, lai gan tie ir jau citi cilvēki un citas attiecības.

Dziesma «Radio SWH» TOP 20 otrajā nedēļā pakāpās par 13 vietām un uzreiz ieguva 1. vietu, kur noturējās divas nedēļas.

Klipa «Bez tevis» režisors ir Jurģis Tūbelis, operators — Kaspars Braķis. Dziesma būs dzirdama jaunuzņemtās latviešu pilnmetrāžas filmas «Pasažieri» izskaņā (filmas pirmizrāde gaidāma līdz šā gada beigām).

Filma «Pasažieri» (režisors Jurģis Tūbelis) ir par cilvēku attiecībām, kad viss rit savu gaitu. Par to, ka negaidīti pagriezieni vai cilvēki, kas gadās ceļā, var šīs attiecības mainīt. Tie ir atklāsmes brīži, kad cilvēks novērtē, kas īstenībā viņam pieder. Filmas sižets sasaucas ar dziesmas «Bez tevis» būtību.

/>