P 18.01.2021.

Pēdējā izbalsošanā «O!Kartes Akadēmiju» pamet Anna

Pēdējā izbalsošanā «O!Kartes Akadēmiju» pamet Anna.

FOTO: okartesakademija.lv

Nedēļu pirms fināla šovu pameta Anna. Pēdējā izbalsošanā tieši karstasinīgākā studente Anna saņēma mazāko skatītāju atbalstu un esot tikai soļa attālumā no fniša – šovu pameta.

Pirmdienas vakars liktenīgs izrādījās Annai, jo pēdējā «O!Kartes Akadēmijas» izbalsošanā tieši karstasinīgā Anna saņēma mazāko skatītāju atbalstu un viņai pirmdiena bija pēdējā diena šovā.

Šis vakars «O!Kartes Akadēmijas» dalībniekiem bija uztraukumu pilns, jo norisinājās pēdējā izbalsošana. Uz izbalsošanas svītras sēdēja divi studenti– Mareks un Anna, jo tieši viņi svētdienas koncertā saņēma vismazāko skatītāju atbalstu.

Šī Marekam bija jau trešā reize, kad puisis atradās uz izbalsošanas strīpas, bet Annai gan šī bija pirmā šāda veida pieredze.

Arī skatītāji abus jauniešu atbalstīja aptuveni vienlīdzīgi, tomēr balsotāji lēma, ka pēdējā izbalsošanā šovs jāpamet Annai.

Turpmākās dienas šovā  «O!Kartes Akadēmija» būs īpaša uztraukuma pilnas, jo jau pēc nepilnas nedēļas, šo svētdien, norisināsies fināls, kurā uzzināsim, kurš kļūs par  «O!Kartes Akadēmijas» uzvarētāju un iegūs iespēju mācīties Londonas skolā «Tech Music School». 

Redaktors iesaka