P 18.01.2021.

Tuvojas šova «O!Kartes Akadēmija» lielais fināls

FOTO: Publicitātes foto.

LNT šī gada vērienīgākā muzikālā šova «O!Kartes Akadēmija» lielais fināls ir klāt – jau šo svētdien, 16. maijā, plkst. 20.15 LNT kanāla tiešraidē šova koncertā tiks noskaidrots «O!Kartes Akadēmijas» uzvarētājs – vai tā būs skanīgās balss īpašniece Evija Sloka, dziedošais policists Nikolajs Puzikovs, brīvdomātājs Mareks vai vienmēr mainīgā Samanta?

Šobrīd katrs no šova finālistiem ļoti cītīgi gatavojas svētdienas lielā fināla tiešraidei, lai pārsteigtu un priecētu skatītājus ar saviem priekšnesumiem.
Lielajam finālam katrs no dalībniekiem gatavo divas dziesmas: vienu jaunu, vēl skatītājiem nedzirdētu, un otru jau šova laikā dziedātu, skatītāju iemīļotu dziesmu.

Pirmajā kārtā ar pirmo dziesmu uzstāsies visi četri šova fināla dalībnieki:

  • Nikolajs uzstāsies ar dziesmu «Dievs Tevi mīl»,
  • Evija dziedās «Domā par vasaru»,
  • Samanta pārsteigs skatītājus ar dziesmu «It’s oh so quiet»,
  • Mareks uzstāsies ar dziesmu «Mad world».

Pēc dalībnieku pirmajiem priekšnesumiem skatītājiem būs iespēja balsot par savu favorītu un noteikt, kuriem diviem dalībniekiem jāuzstājas ar savu priekšnesumu otrajā kārtā un jāturpina cīņa par uzvaru. Ja otrajā kārtā iekļūs Nikolajs viņš dziedās dziesmu «Undīne», Evija uzstāsies ar dziesmu «Atceries, Lāčplēsi», Samanta izpildīs dziesmu «Auga, auga, rūžeņa», bet Mareks dziedās dziesmu «Ardievu, meitenes».

Pēc otro priekšnesumu izpildīšanas, skatītāji, balsojot par labāko, noteiks, kurš kļūs par šova «O!Kartes Akadēmija» uzvarētāju un iegūs galveno balvu – iespēju apgūt jaunas prasmes un trīs mēnešus mācīties pie pasaules līmeņa vokālajiem pedagogiem Londonas mūzikas skolā «Tech Music Schools». Arī O!Karte visiem šova dalībniekiem jau dāvājusi Samsung telefonu un O!Karti 30 Ls vērtībā, bet lielajā finālā O!Karte 1.vietas saņēmējam dāvinās Samsung Notebook ar O!Karti 100 Ls vērtībā, bet 2. vietas ieguvējam – Samsung Notebook ar O!Karti 50 Ls vērtībā.

Redaktors iesaka