«Satellites LV» nofilmē «Fetišistu»

FOTO: Liāna Ivete Beņķe

Šonedēļ pašmāju rokgrupa «Satellites LV» publisko sava jaunā, nule kā izdotā vinilsingla «Blanka, augstāk! (Jauns rekords)» b-puses - dziesmas [s:37080] videoklipu.

«Fetišists», kas ir pašmāju postpanka grupas «Aurora» dziesmas jaunklāta versija, ir pirmā citu autoru dziesma grupas diskogrāfjā.

Video režisors ir Roberts Kuļenko, kas 2008. gadā sevi plašākai publikai pieteica ar komisko īsfilmu «Sesils», savukārt klipa operators ir Reinis Traidās, kas kino studējis Melnburnā un piedalījies Sandensas festivāla godalgotās filmas «Animal Kingdom» tapšanā.

Videoklipā izmantota ekstrēmo sporta veidu entuziastu iecienītā mazā, triecienizturīgā «HD Hero» kamera, kas piestiprināta dažādās netradicionālās vietās – uz mūziķu rokām, kājām, galvas, bungu šķīvjiem, ģitāras grifa utml., radot kustīgu klātbūtnes efektu.

«Video tapis rotaļājoties ar šīs mazās kameras iespējām. Meklējām dažādus netradicionālus leņķus, lai nofilmētu grupu darbībā un ļautu iejusties mūziķu ādā. Redzēt mūziku tā kā to redz grupas dalībnieki,» komentē video režisors.

Dziesmu bez maksas iespējams lejupielādēt mūzikas veikalos «doremi.lv» un «platforma.lv».

Vinilsingli nopērkami mūzikas veikalos «Upe», «LP», «Randoms», galerijā «Istaba» u.c.

Uz augšu