Vasiļjevs realizē soda metienu un atdod piespēli

Ar realizētu soda metienu un rezultatīvu piespēli Vācijas hokeja līgas (DEL) spēlē piektdien izcēlās latviešu uzbrucējs Herberts Vasiļjevs, palīdzot Krēfeldes «Pinguine» savā laukumā ar 5:1 (1:1, 2:0, 2:0) pārliecinoši apspēlēt Hannoveres «Scorpions».

Vasiļjevs otrās trešdaļas 6. minūtē precīzi izpildīja soda metienu, bet rezultatīvu piespēli Latvijas izlases uzbrucējs izdarīja trešās trešdaļas septītajā minūtē, kad Daniels Pjeta panāca 5:1.

Vasiļjevs šajā spēlē izdarīja piecus metienus pa vārtiem un nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu +3.

Šīs sezonas 44 spēlēs Vasiļjevs guvis 15 vārtus un izdarījis 29 rezultatīvas piespēles, kas viņam dod komandas rezultatīvākā spēlētāja godu un piekto vietu līgas rezultatīvāko spēlētāju sarakstā.

Čempionāta kopvērtējumā «Pinguine» komanda ar 74 punktiem 44 spēlēs saglabāja trešo vietu, bet «Scorpions» hokejisti ar 58 punktiem 41 cīņā ieņem desmito vietu 14 komandu konkurencē.