Kristīna Zaharova ar panākumiem uzstājas Brazīlijā

FOTO: Publicitātes foto.

Dziedātāja Kristīna Zaharova vakar ar lieliem panākumiem uzstājās vienā no vislielākajām mūzikas arēnām Latīņamerikā , Brazīlijas pilsētā Olinda. Uz Brazīliju Kristīna devās jau 5. Februārī, lai kopīgi ar tur populāro grupu «Limão com Mel» ierakstītu dziesmu un sagatavotos grupas ikgadējam lielajam koncertam «Chevrolet Hall» koncertu arēnā, kurā regulāri uzstājas pasaules lielākās popmūzikas zvaigznes.

Kristīna kopīgi ar grupas līderi Batistu Lima izpildīja dziesmu «Here I Am», kas plašākai klausītāju daļai pazīstama kā grupas «Air Suplay» astoņdesmito gadu super hits, kurš pabijis «Billborad Hot 100» pirmajā pozīcijā 1981.gadā. Abu izpildītāju kopīgo duetu pavadīja simfoniskais orķestris un grupas pavadošais sastāvs.

Pagājušā gada decembrī grupas pārstāvji vērsās ar priekšlikumu pie dziedātāju pārstāvošās kompānijas «Mikrofona ieraksti» ar vēlmi uzaicināt Kristīnu uz savu lielkoncertu un, lai cik neticami tas šajā pusē arī neizklausītos, nedēļas laikā brauciens tika noorganizēts un visas detaļas saskaņotas.

Grupa «Limão com Mel» ir dibināta 1993.gadā un kopš tā laika izdevusi 22 albumus un 3 savu koncertu DVD ierakstus, kļūstot par vienu no vispopulārākajām grupām savā zemē. 

Grupas dziesmas pastāvīgi atrodas augstās pozīcijās radiostacijās un tiek nominētas «Latin Grammy» balvām.

Kristīna Zaharova: «Tas bija neaizmirstams piedzīvojums. Jau kad ierados Brazīlijā, sapratu, ka joki mazi, jo uz ielām un jau pie lidostas bija milzīgi plakāti, kas reklamēja šo koncertu un uz tiem bija arī mans vārds. Man trūkst vārdu, lai aprakstītu savas sajūtas. Drīz būšu mājās un visu izstāstīšu!»

Kristīna gan pašlaik vairāk uzturas Maskavā, uz kurieni dziedātāja no Brazīlijas devās jau šodien, lai turpinātu mācības Maskavas Teātra mākslas akadēmijā (GITIS).

Drīzumā arī Latvijā varēsim noklausīties kopīgi ar «Limão com Mel» ierakstīto dziesmu un noskatīties koncerta video ierakstu.

Uz augšu