Kā atrast erogēnās zonas vīrietim?

CC Licence

FOTO: http://www.flickr.com/photos/s9500/

Ko darīt, ja seksā jūties pilnīga nejēga? Kā uzminēt vīrieša vēlmes un kā atrast viņa erogēnas zonas? Atbildes uz šiem jautājumiem meklējam kopā ar attiecību treneri Arturu Šulcu.

«Esmu uzsākusi jaunas attiecības. Zinot iepriekšējo attiecību vēsturi, man šķiet, ka seksā esmu nemākule. Kā atrast vīrieša erogēnās zonas? Kur meklēt un kā saprast kādas sajūtas viņam rada noteikti pieskārieni?» jautā kāda portāla «mammam.lv/tetiem.lv» lasītāja.

  • Neapzinātais tests

Nav cita varianta kā vien erotiskās zonas meklēt un taujāt otru. Tas ir līdzīgi, kā cepot pankūkas – vienreiz nesanāk, otrreiz atkal nekā, taču trešo reizi tu mēģini un maltīte izdodas. Ierosmei var paskatīties erotiskās filmas, seksa jautājumus pārrunāt ar draudzenēm, taču vienalga pats svarīgākais ir spēt atklāti pajautāt vīrietim, kas viņam patīk. Un tas nekas, ja uzreiz nesanāk, svarīgi, ka erogēnās zonas tiek meklētas. Atceries, ja tev ir attiecības, pirmo pārbaudījumu tu jau esi izturējusi. Kas tas par pārbaudījumu? Kaut pirmoreiz satiekoties, cilvēki neapzināti viens otru notestē: mēs jūtam, vai otra smarža ir patīkama, vai mums patīk kā otrs mums pieskaras kaut roku pasniedzot! Tikai tad, ja tas ir patīkami, var iet tālāk. Tas ir pirmais pieskārienu tests, kad sieviete un vīrietis nosaka, vai viņi vispār viens otram ir piemēroti.

  • Izslēdzam gaismu

Erogēnu otra ķermeni mēs padarām ar glāstiem. Turklāt mēs varam būt apģērbti, bet noglāstot otra plaukstas, seju, starp pirkstiem paņemot auss ļipiņu, mēs varam panākt, ka otrs piedzīvo erotiskas izjūtas. Vajag sākt ar nelieliem pieskārieniem un tad vērot otra reakciju. Vēlāk, kad abi jau esat gultā, atceries, ka 90% informācijas mēs uztveram ar acīm. Tādēļ, lai saasinātu izjūtas, ir svarīgi izslēgt redzes kanālu. Aizsien vīrietim acis ar lakatiņu, ja tā nav pa rokai, uzklāj uz tām salveti vai kādu apģērba gabalu, tā tu viņam palīdzēsi izbaudīt pieskārienu. Noteikti izslēdz gaismu, jo tā visdrīzāk arī tev pašai traucēs baudīt procesu. Vari iedegt svecīti, bet tik tā, lai būtu saskatāmas jūsu abu ķermeņu kontūras. Jo brīžos, kad vēlamies ļauties baudai, mēs intuitīvi aizveram acis, kaut skūpstoties un spilgta gaisma tam tikai traucē.

  • Neķeries uzreiz pie dzimumorgāniem!

Viena no sieviešu kļūdām mēdz būt tā, ka viņas ir iedomājušas, ka vīrietim vienīgā erogēnā zona ir dzimumloceklis. Tas tā nav!  Vīrieši tāpat kā sievietes alkst maiguma. Vīrieši atceras ne tikai pašu dzimumaktu, bet arī brīžus, kad viņa un mīļotās sievietes ķermenis saskāries dejojot vai kad sieviete garāmejot noglāstījusi viņam plecus vai iesēdusies vīrietim klēpī tā ka viņš sajutis viņas dibena aprises. Tie ir erotiski mirkļi, kas vīrietim ir ne mazāk svarīgi.

Seksa brīdī izzini otra ķermeni pēc analoģijas ar savējo. Ja tev patīk, ka tev glāsta muguru, izdari otram tāpat. Ja tev patīk, ka tevi ar lakatiņu glāsta, noglāsti, tu šādi arī vīrieti. Vai iezied viņu ar krēmu. Ja viņš teiks, ka viņam tas nepatīk, labi, turpmāk zināsi, ka viņam tas neder. Bet neizdarot tu neko uzzināt nevari. Pamēģini viņu dušā nomazgāt. Arī tā var kļūt par erotisko masāžu. Un pēc tam prasi, kā tu juties, kā tev tas patika? Svarīgi darīt un prasīt atgriezenisko saiti. Vai viņam patīk ātri vai lēni pieskārieni, stipri, vai tikko jūtami? Seksa laikā gan to nejautā, jo tad ir jābauda process. Kad tas beidzies un abi atpūšaties, tad var pārrunāt, kas ir paticis, kādas sajūtas kurš pieskāriens radīja, ko gribējās vēl.

  • Jūtīgākās ķermeņa vietas

Vīrietim jūtīgi ir arī krūšu gali, mugura, dibens. Viņš ir jāapmīļo viss! Arī roku un kāju iekšpuse ir jūtīga, arī to ir labi paglāstīt. Ja īsti nezini kā pieskarties viņa penim, ideālajā variantā tu vari palūgt, lai viņš to aizskar kā masturbācijas laikā. Ja redzēsi, kādi glāsti viņam patīk, tev tie būs tikai jāatkārto. Šādi tu daudz ātrāk uzzināsi kas viņam sniedz vislielāko baudu. Tas gan nenozīme, ka tev nav jāmeklē vēl citi veidi kā mīļotajam radīt baudu. Jūtīga vīriešiem ir vieta starp oliņām. Maigi tās glāstot, pieskaries šai vietai. Vēl pie vīrieša erogēnām zonām noteikti pieskaitāma arī anālā atvere. To vari glāstīt arī akta laikā. Taču viennozīmīgi, kad otru glāsti, vēro reakciju! Tas kas vienam patīk, otram sagādā netīkamus iespaidus un otrādi. Nav divu vienādu cilvēku, tāpēc arī seksā labi būt radošiem un izzinošiem.

Uz augšu