Grupa «ēnas» piedāvā jaunu singlu «Wrong Song»

FOTO: Nils Vilnis

Lēnām, bet ar pārliecību grupa «ēnas» turpina virzīties pretī jaunajam albumam, kuru pati grupa plāno izdod šī gada nogalē!

«Wrong Song»

Kā atklāj grupas solists Lauris Valters: «Šī dziesma ir kā saruna, kā jautājums gan sev, gan arī ikvienam! Ir daudz tādu brīžu, kad mēs pārāk daudz prasām un gaidām no citiem, aizmirstot to, ka patiesībā visa sākums un beigas ir katrs pats sev. Šobrīd ir tas laiks, kad ir jādara, jāattīstās, jāpilnveidojas un tas ir jādara gan individuāli, bet vēl jo svarīgāk - jādara kopā!»

Jāpiebilst, ka dziesmas mikss un māsters ir tapis «Cave Studios» Nicā, Francijā, bet tās tapšanas procesā piedalījušies Gatis Zaķis. Tāpat, kā dziesmai «Seven» arī «Wrong song» ir paredzēta video versija, kas turpinot veiksmīgu sadarbību top Igaunijā. Tāpat grupa saka lielu paldies Nilam Vilnim, Agnesei Narņickai no «Hypnosis Fashion» veikalam «PAVILJONS», Edgaram Jākobsonam, Velgai Vītolai par vizuālo noformēju, Ķerim (datorgrafika) un visiem pārējiem, kas bijuši blakus un pielikuši savus spēkus.

Kā zināms aizvadītais gads grupai «ēnas» veiksmīgi pagāja zem 7 zīmes, kas simbolizēja dziesmu «SEVEN». Ieskicējot ne tikai gaidāmā albūma aprises un skanējumu, bet arī virzienu, kurā grupa plāno doties. Grupas nākamais albums solās būt daudzslāņaināks, niansētāks, vairāk orientēts roka skanējuma virzienā ar zināmiem izņēmumiem. Kā atzīst pati grupa, tad šobrīd visvairāk tiek domāts tieši pie dziesmu ieraksta kvalitātes, ko atzinīgi ir novērtējuši daudzi mūzikas cienītāji.

Uz augšu