Vasiļjevam sezona Vācijā beidzas ar 32 soda minūtēm

Vācijas hokeja līgas (DEL) izslēgšanas spēļu otrās kārtas trešajā mačā Herberta Vasiļjeva pārstāvētā Krēfeldes «Pinguine» savā laukumā ar 1:2 otrajā papildlaikā zaudēja Volfsburgas «Grizzly Adams», sērijā piedzīvojot zaudējumu ar 0-3.

Vasiļjevs šajā mačā izdarīja trīs metienus un nopelnīja 32 soda minūtes - otrajā papildlaikā viņš vispirms nopelnīja 2+10 minūšu sodu, bet pēc izšķirošo vārtu zaudējuma saņēma arī 20 minūšu sodu.

Pirmās trešdaļas 7. minūtē Kens Magovans izvirzīja viesu vadībā, bet otrā perioda 9. minūtē Rolands Vervijs panāca izlīdzinājumu. Uzvaras vārtus spēles 87. minūtē «Grizzly Adams» labā guva Kajs Hošpelts.

Atgādinām, ka sērijas pirmajā spēlē «Peinguine» zaudēja ar 2:4, bet otrajā mačā piekāpās papidlaikā ar 3:4.