P 18.01.2021.

Nikolajs Puzikovs piedāvā jaunu dziesmu «Mana zeme zied!»

FOTO: Publicitātes foto.

Dziedātājs Nikolajs Puzikovs, kurš pazīstams arī kā dziedošais policists un Latvijas radio 2 dziesmu aptaujas «Muzikālā banka 2010» uzvarētājs ar dziesmu «Dievs tevi mīl», piedāvā savu jaunāko ierakstu [s:38119].

Jaunās dziesmas mūzikas autors ir zviedru jaunās paaudzes komponists Henriks Akselsons, bet tekstu rakstījis Guntars Račs. Henriks jauno dziesmu rakstījis speciāli Nikolajam un portālā «Doremi.lv» pieejamas abas šīs dziesmas versijas, latviešu un angļu valodā ieskaņotās.

Tāpat kā iepriekšējos Nikolaja singlus, arī šo studijā producējis Artūrs Palkevičs.
Nikolajs: «Man patīk saulainas lietas. Man patīk ziedi un man patīk pavasaris. Man patīk mana zeme, kad tā mostas. Par to arī ir šī dziesma. Es ļoti ceru, ka jums patiks.»

Nikolajs turpina darbu pie sava pirmā solo albuma, kuru plānots izdot vēl šogad. Paralēli darbam studijā Nikolajs daudz uzstājas, bet nav pametis arī savu pamatnodarbošanos un turpina pildīt savus pienākumus Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Ogres iecirknī.

Tuvāko nedēļu laikā Nikolajs sola arī savu pirmo videoklipu , kas sadarbībā ar jaunajiem producentiem no kompānijas Fun Fiction tiks uzņemts dziesmai «Dievs tevi mīl».

Redaktors iesaka