P 18.01.2021.

Andris Kivičs <i>paliek tepat</i> ar «O!Kartes akadēmijas» dalībnieci

FOTO: Publicitātes foto

Duets, kura dalībnieki ir Andris Kivičs un «O!Kartes akadēmijas» dalībniece Laima Grauda, nodod klausītāju vērtējumam savu pirmo dziesmu [s:38948]. Dziesmas autors ir Andris Kivičs, ieraksts tapis studijā «SJ studio» DJ Reverss uzraudzībā.

Duets radās spontāni, Andrim nejauši ieraugot Laimu «Youtube» vietnē.Tā kā Andrim bija iekrājušās vairākas nerealizētas dziesmas, radās ideja pamēģināt iedzirdāt kopīgu dziesmu. Gan Andris, gan Laima ir romantiski cilvēki un viņu dziesmas ir par mīlestību, divu cilvēku attiecībām un pipildījumu sirdī. Dueta sniegums būs novērtējams Latviešu radio ballītēs augustā visā Latvijā.

Laima Grauda plašāk kļuva pazīstama pēc uzstāšanās «O!Kartes akdēmijā», kurā Laima izpelnījās skatītāju simpātijas pateicoties savam šarmam, interesantajam balss tembram un dzīvajam starojumam. Dziedāšanas prasmes apguvusi «O!kartes akadēmijas» nodarbībās un pie pāris vokālajiem pedagogiem. Par «latviešu Dafiju» dēvētajai Laimai ļoti patīk māksla, zīmēt un veidot skaistas lietas, tāpēc arī izvēlējās apgūt mācības stilistes profesijā.

Andris Kivičs ir latviešu pop-rok grupas «Z-Scars» dziesmu autors un solists, ar grupu izdevis četrus albumus un koncertējis Latvijā, Anglijā, Zviedrijā, Īslandē, Igaunijā un Afganistānā.


Redaktors iesaka