Olšteins: nākotnē no ZRP kādi citi brīnumi nevar tikt izslēgti

Apollo.lv
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.
Foto: Ieva Čīka/LETA

Komentējot vakar publicēto audioierakstu, kurā Zatlera reformu partijas (ZRP) līderis Valdis Zatlers prognozē valdības krišanu nākamā gada martā, neatkarīgais deputāts Klāvs Olšteins  Latvijas Televīzijas raidījumam «Labrīt, Latvija!» uzsvēra, ka ZRP jātiek galā ar savām iekšējām problēmām, jo valdībai šobrīd ir jārisina daudz svarīgāki jautājumi.

Uz jautājumu, vai nākotnē kāds no ZRP varētu pievienoties Olšteina grupai vai veidot kādu citu grupējumu, Olšteins atbildēja, ka «katra diena nāk ar jauniem pārsteigumiem – te tiek izslēgti kādi biedri, te kāda partijas nodaļa aicina rīkot ārkārtas kongresu. Nākotnē no ZRP kādi citi brīnumi nevar tikt izslēgti un mums jābūt pacietīgiem.»

Olšteins tāpat pastāstīja, ka nākotnē ir iespējama cilvēku nomaiņa Satiksmes ministrijas (SM) pakļautībā esošajos uzņēmumos.

Viņš atzīmēja, ka šis jautājums ir pārrunāts ar satiksmes ministru Aivi Roni, norādot, ka iepriekšējā satiksmes ministra Ulda Auguļa (ZZS) laikā bija virzīti cilvēki, kas «nebija tiem labākajiem profesionalitātes principiem atbilstoši».

Olšteina grupa ar jauno satiksmes ministru vienojusies, ka politiskā piederība nevar būt par pamatu, lai atbrīvotu kādu no amata. Tiks vērtēta uzņēmumos strādājošos profesionalitāte, tad tiks izvērtētas tālākās sekas - uzņēmuma peļņas rādītāji, auditi utt. Netiek izslēgta iespēja, ka notiks atsevišķu cilvēku nomaiņa.

KomentāriCopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Aktuālākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu