Kaktiņš: uzticības krīze nav atrisināta pat par naga melnumu

Apollo.lv
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.
Foto: Reinis Oliņš/Apollo

Uzticības krīze pēc eksprezidenta un Zatlera reformu partijas (ZRP) līdera Valda Zatlera rosinājumam atlaist 10.Saeimu, nav atrisināta pat par naga melnumu, atzina sociologs un SKDS direktors Arnis Kaktiņš.

Intervijā laikrakstam «Diena» viņš uzsvēra, ka tas ir ļoti būtiski. Un norādīja, ka oktobra aptauja liecina - šim parlamentam uzticas 12% iedzīvotāju.

«Tas ir daudz svarīgāk par visiem šiem, piedodiet s...a partiju reitingiem,» sacīja Kaktiņš.

Viņš atzina: «Uzticības krīze nav atrisināta pat par naga melnuma tiesu, bet ņemsim, ka 10.Saeima bija ļoti dziļā uzticības krīzes purvā iestigusi. Ūdens mutē smēlās. No šī skatupunkta Zatlera lēmums atlaist Saeimu jau bija pareizs un loģisks, es nerunāju par citām motivācijām.»

Kaktiņš pastāstīja, ka oktobra socioloģiskā aptauja liecina - jaunajam, nupat ievēlētajam parlamentam uzticas 12% iedzīvotāju.

«Uzticības krīze nav atrisināta pat par naga melnuma tiesu, bet ņemsim, ka 10. Saeima bija ļoti dziļā uzticības krīzes purvā iestigusi. Ūdens mutē smēlās. No šī skatupunkta Zatlera lēmums atlaist Saeimu jau bija pareizs un loģisks, es nerunāju par citām motivācijām,» šos datus komentēja sociologs.

Viņš piebilda, ka tā bija ļoti dziļa uzticības krīze. «No politiskās leģitimitātes viedokļa parlaments ar šādu reitingu ir klibs ar abām kājām,» teica Kaktiņš.

KomentāriCopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Aktuālākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu