Masaļskis pirmajā trešdaļā ielaiž trīs ripas un tiek nomainīts

KHL regulārās sezonas spēlē šodien zaudējumu piedzīvoja Edgara Masaļska pārstāvētā Hantimansijskas «Jugra» komanda.

«Jugra» hokejisti savā laukumā ar 3:6 atzina Ņižņekamskas «Ņeftehimik» pārākumu, bet latviešu vārtsargs nospēlēja 20 minūtes, atvairot 14 no 17 pretinieku metieniem.

Pirmajā trešdaļā Masaļski pārspēja Aleksandrs Koroļuks, Maksims Berezins un Oskars Osala, bet no otrā perioda latvieti vārtos nomainīja Mihails Birjukovs. Lai gan otrā perioda sākumā Sergejs Demagins un Aleksejs Simakovs samazināja rezultāta starpību līdz minimumam, tomēr līdz trešdaļas beigām Maksims Pestuško un Oļegs Kvaša pārspēja arī Birjukovu.

Trešajā periodā Aleksejs Pepeļajevs un Jegors Milovzorovs apmainījās ar vārtu guvumiem, tādejādi Hantimansijskas komandai nācās samierināties ar zaudējumu.

KHL Austrumu konferences kopvērtējumā «Jugra» ar 59 punktiem 38 spēlēs atkāpās uz 8. vietu, bet «Ņeftehimik» ar 52 punktiem 37 mačos ir 9. vietā.