Braiens Adamss jūlijā uzstāsies Rīgā

FOTO: FBI publicitātes foto.

Šovasar Rīgā, izpildot savas slavenākās dziesmas, kopā ar grupu uzstāsies kanādiešu mūziķis Braiens Adamss.

Braiens Adams Rīgā uzstāsies 2.jūlijā «Arēnā Rīga», un biļetes uz koncertu varēs nopirkt no pirmdienas, 19.marta, plkst.10 «Biļešu servisa» kasēs, kā arī internetā «ticketpro.lv» un «bilesuserviss.lv».

Pirmajam 1000 stāvvietu biļešu cena būs 20 lati, bet pēc tam stāvvietu biļetes maksās 25 latus, savukārt sēdvietu biļetēm cenas būs no 25 līdz 35 latiem.

Adamsa veiksmīgā karjera ilgst jau trīs dekādes, un viņa 15 albumi visā pasaulē pārdoti vairāk nekā 55 miljonu lielā tirāžā. Mūziķa dziesmas ir iekarojušas topu pirmās vietas, un starp tām ir tādas slavenas kompozīcijas kā »(Everything I Do) I Do It for You», «Please Forgive Me», «Have You Ever Really Loved a Woman?», «Summer of '69», «The Only Thing That Looks Good on Me Is You» un citas.

Mūziķis savā koncertā «Arēnā Rīga» izpildīs daudzas no savām populārākajām dziesmām.
Kanādiešu mūziķis ieguvis daudzas nozares atzinības. Dziedātājs 15 reizes ticis nominēts «Grammy» balvai un ir ieguvis divus šos prestižos apbalvojumus. Tāpat viņš saņēmis 18 Kanādas mūzikas prēmijas jeb «Juno» balvas, kas ir analoģiskas «Grammy» balvai, tostarp arī kā labākais vīriešu vokālists. Kopumā «Juno» balvai Adamss bijis nominēts 56 reizes.
Adamss ir ne tikai atzīts dziedātājs, bet arī komponists. Viņš bijis vairākkārt nominēts «Golden Globe» un «Oskara» balvām par mūziku filmām, kā arī apbalvots ar divām «Ivor Novello» prēmijām par dziesmu komponēšanu.

Kanādiešu dziedātajam ir sava zvaigzne Holivudas slavas alejā, kuru viņš ieguva pagājušajā gadā. Savukārt 2008.gadā Adamss tika iekļauts respektablā amerikāņu izdevuma «Billboard» veidotajā visu laiku labāko mūziķu sarakstā.

Biļetes uz Adamsa koncertu no 16. marta «Biļešu servisa» kasēs visā Latvijā un internetā «ticketpro.lv» un «bilesuserviss.lv» varēs iegādāties «FBI» koncertu kluba biedri.

Uz augšu