Satriektā māte, kuras dēls sodīts ar nāvi, uzzina tikai dažas notikušā detaļas

FOTO: Scanpix/Reuters

Ar nāvi sodītā Minskas metro spridzināšanā apsūdzētā Vladislava Kovaļova māte Ļubova Kovaļova beidzot saņēmusi dēla miršanas apliecību, ziņo Krievijas ziņu aģentūra «Interfax».

Miršanas apliecībā norādīts, ka Kovaļovs ar nāvi sodīts 15.martā.

Māte norādījusi, ka trešdien viņa saņēma miršanas apliecību, taču norādīja, ka patiesībā nāvessods var būt izpildīts laika posmā no 11.marta līdz 16.martam.

Kovaļova skaidroja, ka dēla advokāts jau 13. un 14.martā vairs netika ielaists pie apsūdzētā. Tāpat māte stāstījusi, ka viņai nav atdevuši dēla zīmītes, bet naudu, kas bijusi dēla kontā, viņai sola pārskaitīt tuvākajā laikā.

Jau ziņots, ka ar nāvi sodītā Minskas metro spridzināšanā apsūdzētā Vladislava Kovaļova māte vērsusies pie Baltkrievijas prezidenta Aleksandra Lukašenko ar lūgumu atdot viņas dēla mirstīgās atliekas, lai viņa varētu apglabāt dēlu.

«Aleksandr Grigorjevič, ceru uz jūsu iejūtību. Rīkojieties kā kristietis, atdodiet man manu dēlu, lai es zinātu viņa kapu, lai varētu atnākt un nolikt ziedus. Jūs neļaujat cilvēkiem nākt pie manas mājas un pieminēt manu dēlu. Jūs viņus izklīdināt ar policijas palīdzību. Dodiet vismaz iespēju pabūt pie mana dēliņa kapa,» Lukašenko rakstīja satriektā māte.

Tomēr tika ziņots, ka Baltkrievijā ar nāvi sodīto mirstīgās atliekas neatdod radiniekiem, nevienam netiek ziņots, kur ir kaps. Parasti ar nāvi sodītos apglabā cietuma teritorijā.

Uz augšu