Džons Travolta noliedz vainu seksuālā uzbrukumā masierim

FOTO: RIAnovosti/Scanpix

Amerikāņu aktieris Džons Travolta pirmdien noliedza apsūdzības par seksuālu vardarbību pret masieri seansa laikā Beverlihilzas viesnīcā.

Lietas materiālos teikts, ka Travolta centies piespiest par 200 dolāriem (108 latiem) stundā nolīgto vīriešu dzimuma masieri nodarboties ar seksu. Taču aktieris paziņojis, ka apsūdzībā minētajā datumā nemaz nav atradies Losandželosā.

Filmas «Pulp Fiction» («Lubene») zvaigzne 16.janvārī ticies ar masieri savā melnajā «Lexus» markas mašīnā, teikts slavenību jaunumu portālā «TMZ.com» publicētajā dokumentā.

Abi vīrieši devās uz Beverlihilzas viesnīcu, kurā notika parasts stundu garš masāžas seanss, taču pēc tam Travolta esot piedāvājis veikt procedūru otram vīrietim. Masieris atbildējis, ka nenodarbojoties ar seksu ar klientiem. Pēc tam 58 gadus vecais aktieris viņu nosaucis par «neveiksminieku», tomēr par seansu samaksājis divreiz vairāk, nekā prasīts.

«Lieta ir pilnīgi izdomāta un safabricēta. Neviena no tajā minētajām lietām nekad nav notikusi,» sacīja Travoltas pārstāvis. «Prasītājs, kurš neatklāj savu vārdu, zina, ka lieta ir nepamatoti meli. Tieši tāpēc viņš nav nosaucis savu vārdu, lai arī viņam to vajadzēja darīt.»

Aktiera pārstāvis apgalvo, ka lietā minētajā dienā Travolta atradās Austrumu krastā.

«Prasītāja advokāts uzsāka šo lietu, lai iegūtu savas 15 minūtes slavas,» teikts paziņojumā. «Džons plāno panākt, lai šī lieta tiek izbeigta. Pēc tam viņš par nepatiesu apsūdzību iesūdzēs tiesā prasītāju un viņa advokātu.»
 

Uz augšu