Notiks ceturtais «Dikļu pils Retro rallijs»

FOTO: Edijs Pālens/LETA

No 2012.gada 12.jūlija līdz 14.jūlijam Dikļu pils rīkos nu jau ceturto starptautisko «Dikļu pils retro ralliju», kurš iemantojis lielas simpātijas retro auto mīļotāju vidū no daudzām valstīm.

«Dikļu pils retro ralliju» organizē Dikļu pils, kuras īpašnieks Egons Mednis ir kaislīgs retro auto cienītājs un vairāku retro auto īpašnieks. Viņam arī pieder ideja par rallija organizēšanu, kā arī viņš pats ir aktīvs rallija dalībnieks. Egons Mednis ir rallija patrons un vienmēr startē ar 12 numuru.

Šī gada rallijs ar atklāšanas pasākumu sāksies 12.jūlijā, kad Dikļu pils pagalmā ikvienam viesim būs iespējams aplūkot visus senos spēkratus.

Rallija starts Dikļu pilī tiks dots 13.jūlija rītā, kad dalībnieki cauri Limbažiem dosies uz Rīgu, kur no 12:30 - 13:30 Rīgas iedzīvotājiem un viesiem visas automašīnas būs iespējams aplūkot pie Prezidenta pils. No 14:00 - 16:30 visas automašīnas vienkopus atkal būs aplūkojamas Biķernieku sporta trasē, kur notiks «Bentley» balvas izcīņa. Šī gada rallija jaunums ir nakts posms, kas sāksies pie Valmieras Domes un norisināsies pilsētas ielās ar finišu Dikļu pilī.

Sestdien, 14.jūlijā, rallija dalībnieku maršrutā ir tādas pilsētas kā Smiltene, Strenči, Cēsis un Sigulda, kur rallija dalībnieki pie viesnīcas «Sigulda» tiksies ar 4. Dikļu pils Retro rallija atbalstītāju, Latvijas Valsts prezidentu Andri Bērziņu. Rallija finišs Dikļu pilī paredzēts ap plkst. 17:00, kam sekos uzvarētāju apbalvošana un svinīgas vakariņas.

Uz augšu