Rudņevs ar rezultatīvu piespēli palīdz uzvarēt Minhengladbahas «Borussia» (14)

Uzvaru Vācijas bundeslīgas futbola čempionāta spēlē sestdien izcīnīja Latvijas izlases uzbrucēja Artjoma Rudņeva pārstāvētā Hamburgas SV (HSV) komanda, ar 1:0 (1:0) savā laukumā pārspējot Minhengladbahas «Borussia» vienību.

Rudņevs, kā ierasts, laukumā aizvadīja pilnas 90 minūtes. HSV vienības sākumsastāvā uzbrucējs devās devīto reizi pēc kārtas.

Latvijas izlases uzbrucējs tieši piedalījās vienīgos gūtajos vārtos šajā mačā, kad 24.minūtē apstrādāja bumbu laukuma labajā malā, piespēlēja to uz centru vienības līderim Rafaelam van der Vārtām, bet nīderlandietis ar skaistu tālsitienu pārspēja pretinieku vārtsargu.

Pēdējās piecās bundeslīgas spēlēs HSV komanda izcīnījusi trīs uzvaras un reizi cīnījusies neizšķirti.

Rudņevs šosezon HSV labā guvis desmit vārtus, kas viņam ļauj ieņemt turnīra astotā rezultatīvākā spēlētāja vietu.

Kopvērtējumā HSV ar 34 punktiem 22 spēlēs pakāpusies uz sesto vietu.

Savukārt līderi ar 57 punktiem ir Minhenes «Bayern» futbolisti, kas piektdien ar 2:0 (1:0) viesos pārspēja «VfL Wolfsburg» komandu, svinot piekto «sauso» uzvaru pēc kārtas.