Rīgas Zooloģiskais dārzs «Muzeju naktī» būs atvērts līdz vēlam vakaram

FOTO: Ieva Čīka/LETA

Muzeju nakts laikā interesentiem būs reta iespēja izstaigāt Rīgas Zooloģisko dārzu vēlā vakara stundā, jo apmeklētājiem tas būs atvērts līdz plkst.23.30. Zooloģiskajā dārzā jau otro reizi notiks pasākums «Vēstures nakts Zoodārzā», kurā apmeklētājam tiks dota iespēja apskatīt simtgadīgās celtnes, ieklausīties stāstos, uzzināt, ar kādām grūtībām bija jāsaskaras zooloģiskā dārza veidotājiem, un kā radās un attīstījās šī apbrīnojamā dzīvās dabas saliņa pilsētā.

  • 18.maija Zoodārza kases būs atvērtas līdz plkst.22, bet baudīt pastaigu būs iespējams līdz plkst.23.30. Iekštelpu ekspozīcijas būs atvērtas līdz plkst.23.
  • Ieejas biļetes cena no plkst.18 līdz 22 būs viens lats.

Interesenti varēs piedalīties bezmaksas ekskursijā «Vēsturiskās vietas Rīgas Zooloģiskajā dārzā». Lai piedalītos ekskursijā plkst.18, 19, 20 vai 21 būs jāpulcējas pie Flamingu aploka. Pasākuma apmeklētāji varēs saņemt zooloģiskā dārza kasēs plānu un iepazīties ar vēsturisko vietu maršrutu patstāvīgi, varēs aplūkot Zoodārza agrāko laiku reklāmu izstādi Terārija ēkā, būs iespēja uzzināt arī par dārza pirmo ziloņu likteni, pētīt un izzināt dzīvnieku uzbūves līdzības un atšķirības izstādē «Osteo stāsti zoodārzā» Nīlzirgu mājā.

Varēs iepazīt zooloģiskā dārza vēsturi video sižetos bijušā restorāna zālē - Latvijas abinieku un rāpuļu ekspozīcijā, kā arī zoodārza kasē varēs iegādāties grāmatu «Mans mīļais zooloģiskais dārzs».

Jau ziņots, ka Muzeju nakts, kas notiks 18.maijā no plkst.19, Latvijā norisināsies jau devīto gadu. Šogad akcijā piedalās aptuveni 127 muzeji un citi sadarbības partneri, tajā skaitā bibliotēkas, teātri un dievnami. Muzeju nakts devīze šogad ir «Zaļā krāsa - mežs».

Uz augšu