Pk 27.11.2020.

Džesika Simpsone iesūdzēta tiesā par sveša mazuļa izmantošanu

Džesika ar māsu - Ešliju Simpsoni - un savu meitiņu.

FOTO: AFP/Scanpix

Luiziānā dzīvojošs pāris iesūdzējis tiesā televīzijas personību Džesiku Simpsoni, jo viņa nopelnīja un guva lielāku atpazīstamību ar viņu bērna fotogrāfiju.

Kristofers Hērsts un Treisija Gregorija apgalvo, ka Simpsone kādā pasākumā 2011.gada oktobrī esot pozējusi fotogrāfiem ar viņu dēlu, bet pēc tam ļāvusi žurnālam «Ok!» to publicēt kā viņas mazuļa pirmo fotogrāfiju. 2012.gada aprīlī žurnālā tika publicēts raksts «Pirmā diena jaunās māmiņas ādā», kuram pievienots attēls ar Hērsta un Gregorijas dēlu.

Vecāki neesot parakstījuši atļauju fotogrāfijas izmantošanai, tāpēc tagad vērsušies tiesā pret Simpsoni, «Ok!» redaktoriem un «Getty Images» fotogrāfiem par privātuma pārkāpšanu un emocionāla stresa radīšanu. Prasītās kompensācijas maksimālais apjoms ir 75 000 ASV dolāru (39 750 lati).

«Fotogrāfs nenosauca savu vārdu un nodarbošanos, kā arī nelūdza Hērsta atļauju, lai uzņemtu vai izplatītu jebkādas bērna fotogrāfijas,» sacīja advokāts. «Žurnāls «Ok!» viņam neko nesamaksāja, lai arī skaidri redzams, ka tā nolūks ir maldināt pircējus, ka fotogrāfijā redzams Simpsones pirmais bērns.»

Simpsone ir saderinājusies ar bijušo Nacionālās Futbola līgas (NFL) spēlētāju Ēriku Džonsonu. 2012.gada maijā viņa laida pasaulē meitu Maksvelu Drū, bet tagad ir otrā bērna gaidībās. Martā viņa televīzijas šovā «Jimmy Kimmel Live» atklāja, ka gaida puiku.

Redaktors iesaka