«Beach Box Šmēdiņu skola» aicina uz iepazīšanās turnīru

FOTO: Ekrānzuņēmums

Līdz ar ziemas pludmales volejbola sezonas sākumu «Beach Box» piedāvā jaunu projektu – «Beach Box Šmēdiņu skola».

Jaunā skola piedāvās visiem trenēties un spēlēt gribētājiem augstas kvalitātes treniņu programmas pludmales volejbolā.

«Beach Box Šmēdiņu skola» uzsāks dalībnieku uzņemšanu nedaudz neierastā veidā, proti, sarīkojot iepazīšanās turnīru, kurā treneri novērtēs katra dalībnieka prasmes un novirzīs uz atbilstošu līmeņa grupu. Iepazīšanās turnīrs būs brīvā formātā un notiks 14. septembrī «Beach Box» pludmales volejbola hallē Brīvības gatvē 197B. Turnīram nav jāpiesaka komanda, bet viens dalībnieks, pārus izveidos treneri turnīra norises laikā.

«Beach Box Šmēdiņu skolas» treniņi notiks skolas virstrenera Andra Šmēdiņa vadībā. Andris ar savu bagāto pieredzi un zināšanām, kas ir palīdzējušas brāļiem Šmēdiņiem iekarot pasaules pludmales volejbola virsotnes, ir gatavs dalīties ar ikvienu trenēties gribētāju. Pārējo skolas treneru kodolu veido pieredzējuši pludmales volejbolisti – brāļi Jānis un Toms Šmēdiņi (Jānis, protams, iespēju robežās), Austris Štāls, Arnis Tunte un Jānis Grīnbergs.

Skolas treniņi ir plānoti darba dienu un brīvdienu vakaros, taču, ja būs pieprasījums pēc rīta un dienas laikiem tiks veidotas arī rīta un dienas grupas.

Sīkāku informāciju par iepazīšanās turnīru un «Beach Box Šmēdiņu skolu» var atrast «Beach Box» mājas lapā www.beachbox.lv vai zvanot Arnim Tuntem pa tel. 26347703, rakstot uz e pastu arnis@beachbox.lv.

Vēl tik jāpiebilst, ka «Beach Box Šmēdiņu skolas» galvenais atbalstītājs «Vichy Classique» visas sezonas garumā nodrošinās dalībniekus treniņos ar bezmaksas ūdeni.

Uz augšu