Mihaiļenko: Biju domājis, ka Alvaress izdarīs vairāk

FOTO: R. Oliņš/Apollo

Pagājušās nedēļas nogalē notika ilgi gaidītais un par desmitgades vai pat gadsimta cīņu nosauktais duelis starp šībrīža pasaules labāko bokseri amerikāni Floidu Meivezeru un meksikāni Saulu Alvaresu, tādēļ portāls «Apollo» lūdza dalīties iespaidos par aizvadīto cīņu «Viasat Sport Baltic» komentētājam un bijušajam bokserim Elvim Mihaiļenko.

«Principā viss notika tā, ka to biju paredzējis,» atzīst Mihaiļenko. «Taču biju domājis, ka Alvaress paveiks vairāk nekā izdarīja. Tikmēr Meivezers darīja tieši to, ko parasti. Man personīgi prasījās, lai meksikānis būtu agresīvāks un vairāk nogurdinātu Meivezeru.»

«Vienā raundā Alvaress bija aktīvs, bet jau nākamajā atdeva iniciatīvu Meivezeram un gaidīja ko darīs amerikānis. Šādā ritmā arī aizritēja visa cīņā. Zinot, kāda ir Meivezera taktika - divi sitieni un atkāpšanās, tad noķert viņu bija grūti. Bet momenti, kad Alvaress palika pie trosēm un izlaida sitienus, man vispār palika nesaprotami,» norāda Mihaiļenko.

«Iespējams, ka meksikānim traucēja pieredzes trūkums, taču uzskatu, ka viņš sevi pasaules boksā vēl parādīs. Alvaress ir ļoti talantīgs un nav «uzpūsta» boksa zvaigzne. Tomēr ar Meivezeru viņam, visticamāk, vairs nesanāks tikties.»

Vai bija reāli no viena vai otra sagaidīt nokautu? «No Meivezera puses sagaidīt nokautu nebija reāli. Viņa taktika paredz 12 raundu cīņu un uzvaru pēc punktiem,» skaidro Mihaiļenko. «No Alvaresa sagaidīt nokautu bija reālāk, taču tad viņam bija jābūt agresīvākam. Tomēr jau pirms cīņas par 80%-90% bija skaidrs, ka nokauta nebūs.»

Uz augšu