Grupa «PeR» piedāvā singlu «Jauns sākums»

FOTO: Publicitātes foto

Grupa «PeR» piedāvā singlu «Jauns sākums», kas ieturēts 70. gadu fanka jeb priecīgo cilvēku mūzikas tradīcijās. Zīmīgi, ka dziesmas mūzikas un teksta autors Ralfs Eilands skaņdarbu sacerējis pēc tikšanās ar VS Dalai Lamu, kurš šī gada septembrī viesojās Rīgā. «Jauns sākums» ir pirmais grupas singls latviešu valodā pēdējo 3 gadu laikā.

«Esmu vienmēr bijis par cilvēka emocionālo un garīgo attīstību un dzīves ceļa meklējumiem. Pēdējā gada laikā aktīvi esmu sācis interesēties par budismu, tāpēc VS Dalai Lama vizīte Rīgā man bija liels notikums, jo viņa mācības ne tikai izlasu, bet cenšos pēc tām arī dzīvot ikdienā. Pēc tikšanās ar VS Dalai Lamu vēl spēcīgāk apjautu - katra jauna diena mums ir kā dāvana, kuru varam izmantot, lai sevi pilnveidotu,» par dziesmu stāsta R. Eilands.

«Jauns sākums» jau no šīs nedēļas dzirdams Latvijas radio stacijās. Dziesmas nosaukums gan nenozīmē pārmaiņas «PeR» radošajā sastāvā. Pēc iekļūšanas labāko trijniekā leģendārajā izpildītāju konkursā «Top of the Pop» Sopotā un veiksmīgās dalības Lietuvas Mūzikas nedēļā, kā arī citos pasākumos, grupa aktīvāk koncertēs ārzemēs, kā arī strādās pie jaunā albuma materiāla.

Uz augšu