Pk 30.10.2020.

Šlesers atkal atgriezīsies politikā, pievienojoties «Vienoti Latvijai»

FOTO: Evija Trifanova/LETA

Bijušais satiksmes ministrs un likvidējamās partijas LPP/LC līderis Ainārs Šlesers pēc neveiksmes 11.Saeimas vēlēšanās plāno atgriezties politikā, pievienojoties Latgalē veidotajai partijai «Vienoti Latvijai», aģentūrai BNS apliecināja Šlesers.

Viņš sacīja, ka šobrīd partijā «Vienoti Latvijai» vēl nav uzņemts, tomēr, izvērtējot pēdējo nedēļu notikumus ir uzrakstījis un iesniedzis iesniegumu par viņa uzņemšanu partijas biedru rindās.

Šlesers sacīja, ka par iespējām tādā vai citādā veidā līdzdarboties partijas aktivitātēs viņš ticis uzrunāts no partijas līdera Mareka Zeltiņa puses. «Personīgi mani uzrunāja vairākas lietas. Pirmkārt, tas, ka šī ir reģionāla partija, kura dibināta Latgalē, bet ar ambīcijām startēt vēlēšanās arī citās Latvijas pašvaldībās un nacionālā līmenī. Otrkārt, pēdējās pašvaldību vēlēšanas pierādīja, ka izņemot Zaļo un Zemnieku savienību, citas varas partijas nav sasniegušas vērā ņemamus rezultātus. Treškārt, šobrīd tieši cilvēkiem no reģioniem ir idejas un vēlme darboties un piedāvāt citu politiku esošo partiju piedāvājumam,» sacīja Šlesers.

No komentāriem, vai plāno kandidēt nākamajās Saeimas vēlēšanās un vai pēc tām varētu tikt virzīts uz kādu ministra vai pat premjera amatu Šlesers pagaidām atturējā

Aģentūra BNS jau ziņoja, ka sabiedrībā pretrunīgi vērtētais politiķis Šlesers piedalījās 11.Saeimas ārkārtas vēlēšanās ar paša vadīto LPP/LC, kas uz vēlēšanām tika pārdēvēta par «Šlesera reformu partiju».

Viņa vadītais spēks nespēja pārvarēt 5% robežu. Pēdējos gados Šlesers bija pievērsies uzņēmējdarbībai.

Aktuālākās ziņas