Rudņevs «Hannover 96» sastāvā debitē ar gūtiem vārtiem (5)

BNS

Uzbrucējs Artjoms Rudņevs sestdien «Hannover 96» sastāvā debitēja ar gūtiem vārtiem Vācijas Bundeslīgas spēlē, kurā Latvijas futbolista pārstāvētais klubs ar 3:1 viesos uzveica VfL «Wolfsburg», liecina rīkotāju informācija.

Rudņevs 28.minūtē atklāja rezultātu, bet Ivica Oličs laukuma saimniekiem līdz pārtraukumam panāca neizšķirtu. Uzvaru Hanoveres komandai otrajā puslaikā ar diviem vārtiem nodrošināja Leonardo Bitenkorts. Rudņevs laukumā bija visu cīņas laiku.

Jau vēstīts, ka Rudņevs janvāra pirmajā pusē Bundeslīgas klubu īres darījumā pārcēlās no «Hamburger SV» uz «Hannover 96». Jaunajā sezonā Rudņevs sestdien iesita pirmos vārtus Bundeslīgā, jo «Hamburger SV» sastāvā viņš tikai retu reizi tika laukumā.