Normunda Rutuļa pavasara koncerts Liepājā

FOTO: Publicitātes foto

Pavasarī Normunds Rutulis dosies jaunā albuma «Aizturi elpu» koncerttūrē, kas notiks dažādās pilsētās. Ar Slaveno Rīgas orķestri un lielu pavadošo sastāvu 19.aprīlī Normunds muzicēs Liepājas Olimpiskā centra Rožu zālē. Taču albuma «Aizturi elpu» iznākšana paredzēta 7. martā.

Albumā iekļautas Raimonda Paula (Maestro šoreiz speciāli Normundam sacerējis sešas jaunas dziesmas), kā arī Jāņa Stībeļa, Jāņa Strazda, Anitas Rezevskas un Ingus Feldmaņa dziesmas ar Guntara Rača, Liānas Langas un Ivara Kurpnieka vārdiem. Modernā orķestra skanējumā tās aranžējis Kristaps Krievkalns, bet producējis pats Normunds Rutulis.

Normunds Rutulis: «Tā kā jaunais albums ir lolots un mīlēts, un būtībā ir manu senu sapņu piepildījums, šo koncerttūri gaidu ar īpašām sajūtām. Iedomājieties – uz skatuves ar mani būs viss Slavenais Rīgas orķestris pilnā sastāvā! Bez mums, 11 vīriešiem, arī 3 daiļavas, kuras turklāt dzied kā eņģeļi. Līdz šim tik lielā sastāvā solokoncertos man nav bijusi iespēja dziedāt. Nu ir! Arī repertuārs sastādīts ļoti skaists. Koncerta pirmajā daļā dziesmas no jaunā albuma «Aizturi elpu», otrajā jau zināmas un populārās dziesmas. Būs arī «cāļi»! Ļoti gaidīšu ikkatru!»

Biļetes pieejamas «Biļešu paradīze» tirdzniecības vietās.

Uz augšu