Rudņevs nospēlē 76 minūtes pret Brēmeni (7)

Svētdien Vācijas futbola bundeslīgas spēli aizvadīja Latvijas futbolista Artjoma Rudņeva pārstāvētā «Hannover 96» komanda.

Hannoveras futbolisti savā laukumā 49 000 skatītāju klātbūtnē ar rezultātu 1:2 atzina Brēmenes «Werder» pārākumu.

Rudņevs aizvadītajā mačā laukumā devās sākumsastāvā, bet spēles 76.minūtē tika nomainīts.

Mača 43. minūtē laukuma saimnieki izvirzījas vadībā ar 1:0, bet 57.minūtē viesi panāca izlīdzinājumu. Savukārt mača pamatlaika pēdējā minūtē «Werder» izrāva uzvaru, kad precīzs bija Sebastjans Prēdls.

Rudņevs līdz sezonas beigām ir izīrēts no Hamburgas SV (HSV) komandas. Viņš līdz šim šosezon izcēlies ar trim gūtiem vārtiem, kas visi iekrāti «Hannover 96» sastāvā.