Aktieru pāris Eštons Kačers un Mila Kunisa atkal filmējas kopā

FOTO: Publicitātes foto

Holivudas zvaigznes, TV un kino aktieris Eštons Kačers («Tauriņa efekts», «Slepkavu pārītis», «Nekādu saistību») un ukraiņu izcelsmes aktrise Mila Kunisa («Melnais gulbis», «Teds», «Varenais no Oza zemes»), pēc astoņu gadu pārtraukuma atkal filmējas kopā. 

Kačers un Kunisa, kuri šī gada martā paziņoja par saderināšanos, iepazinās TV seriāla «That '70s Show» uzņemšanas laikā. Seriāls tika demonstrēts no 1998. līdz 2006.gadam, bet abu atveidotie varoņi šajā seriālā bija pāris. Romantiskas attiecības ārpus filmēšanas laukuma viņi uzsāka 2012.gada pavasarī - dažus mēnešus pēc Kačera šķiršanās no aktrises Demijas Mūras. Kačers ar Mūru bija precējies sešus gadus, bet oficiāli viņu laulība tika šķirta tikai 2013.gadā. Savukārt pirms dažām nedēļām izklaides industrijas mediji ziņoja par Milas Kunisas grūtniecību, lai arī pāris pagaidām oficiālu informāciju par to nav izplatījuši.

Kā informē TV kanāls «E!» un citi avoti, Kačers un Kunisa šomēnes kopā būs redzami populārā seriāla «Two And a Half Men» sērijā. Seriālā Eštons Kačers iejūtas bagāta vecpuiša lomā, bet ar Milas Kunisas varoni jaunajā epizodē viņš izspēlē ainu, kurā tiek jokots par abu attiecībām reālajā dzīvē. Mila Kunisa šonedēļ uz Latvijas kinoekrāniem būs redzama trillerī «Asinssaites» («Blood Ties») līdzās tādām zvaigznēm kā Klaivs Ouens, Mariona Kotijāra, Zoja Saldana un citiem.

Filmas «Asinssaites» video ar subtitriem latviski:

Uz augšu