C 29.10.2020.

Vitnijas Hjūstones ģimene iebilst pret biogrāfisko filmu

FOTO: Reuters/Scanpix

Nelaiķa amerikāņu popdīvas Vitnijas Hjūstones māte nopēlusi plānoto telekanāla «Lifetime» filmu, jo dziedātājas ģimene esot «nogurusi» no «nepatiesas informācijas un komentāriem no tādu cilvēku puses, kas viņu nemaz nepazina».

«Lūdzu, lūdzu ļaujiet viņai dusēt mierā,» filmas veidotājus aicina Sisija Hjūstone.

Taču telekanāls nolēmis uzņemt biogrāfisko filmu par spīti pāragri mirušās dziedātājas ģimenes locekļu iebildumiem.

«Neviens ar šo filmu saistīts cilvēks nepazina Vitniju uz nezināja neko par viņas attiecībām ar Bobiju [Braunu],» norāda māte. «Kopš Vitnijas nāves pagājuši divi gadi. Daudzi cilvēki ir stāstījuši par tuvām attiecībām ar viņu. Man grūti noticēt, ka cilvēki, kas viņu pazina un mīlēja, piedalītos filmā, kuras veidotāji viņu nekad nav personīgi pazinuši.»

Filmas režisore ir Andžela Baseta, kura 1995.gada kinolentē «Waiting to Exhale» spēlēja kopā ar Hjūstoni.

«Es augstu vērtēju Vitnijas un Bobija nepārspējamos talantus un sasniegumus, tāpēc vēlos parādīt viņu stāstu,» teica Baseta.

Savukārt R&B dziedātājas hitus filmā iedziedās Debora Koksa, kura 2000.gadā ar Hjūstoni ierakstīja duetu «Same Script, Different Cast».

11.februārī, dienu pirms «Grammy» ceremonijas, Hjūstone tika atrasta mirusi viesnīcas istabā Beverlihilsā. Tiesu mediķi atzina, ka viņas nāves iemesls bija nejauša noslīkšana, ko izraisīja kokaīna lietošana un sirds slimība.