Noskaidrots precīzs aktiera Robina Viljamsa nāves cēlonis

FOTO: AFP/Scanpix

63 gadus veco Robinu Viljamsu pēdējo reizi dzīvu redzēja viņa trešā sieva Sūzena Šneidere, svētdienas vakarā, ap plkst. 22:30 pēc ASV laika. Naktī uz pirmdienu aktieris izdarījis pašnāvību.

Policija ir apstiprinājusi, ka pēc tam, kad Viljamsa sieva aizmiga, viņš ieslēdzies citā guļamistabā, kurā nožņaudzies, ziņo portāls «Daily Mail».

Liktenīgajā rītā aktiera sieva Sūzena Šneidere pameta māju, lai nodotos rīta skrējienam. Viņa bija pilnīgi pārliecināta, ka Robins joprojām guļ.

Tomēr aktiera asistente sāka uztraukties par aizslēgto guļamistabu un ielauzās tajā. Mūžībā aizgājušais Viljams, saģērbies, sēdus pozā un ar jostu sev ap kaklu, plkst 11:55 (ap plkst. 22 pēc Latvijas laika) tika atrasts miris.

Aktiera kreisās rokas iekšpusē bija redzamas vairākas virspusējas brūces. Rokas tika sagrieztas ar kabatas nazi, kurš, ar sažuvušām asinīm uz tā, tika atrasts netālu no viņa ķermeņa.

Jau ziņojām, ka Oskara balvas laureāts pirmdien atrasts miris savās mājās Kalifornijas ziemeļu daļā. Likumsargi informāciju par nelaimi saņēma pirmdien. Zvanītājs informējis, ka atradis aktieri bezsamaņā, viņš jau neelpoja.

Uz augšu