Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Džastins Timberleiks un Džesika Bīla baidās no aborta

FOTO: AP/Scanpix

Jau ziņojām par to, ka dziedātājs Džastins Timberleiks un aktrise Džesika Bīla beidzot kļūs par vecākiem. Izrādās, ka abi par šiem jaunumiem nekādu oficiālu informāciju nav snieguši tāpēc, ka baidās no spontānā aborta.

Kāds pārim tuvs avots vēsta, ka Džesika un Timberleiks jau vairākkārt ir mēģinājuši tikt pie bērniņa, taču iepriekšējās reizes izrādījušās neveiksmīgas, vēsta portāls «dni.ru».

«Jau kādu laiku atpakaļ viņi mēģināja ieņemt bērnu, taču ar to bija problēmas. Viņi joprojām nevēlas paziņot par Džesikas grūtniecību, jo ir iespējams aborts,» ziņo avots.

Timberleikam un Bīlai patīk informāciju par savu privāto dzīvi turēt noslēpumā. Abi satiekas kopš 2007.gada janvāra. Kaut arī pagājušā gada sākumā viņi paziņoja par šķiršanos, rudenī abi romantiskās attiecības atjaunoja, bet decembrī saderinājās.

31 gadu vecais Timberleiks un 30 gadus vecā Bīla kāzu gatavošanos turēja lielā slepenībā, neko daudz neizpaužot pat viesiem. Kāzu norises vieta Itālijas dienvidos bija slepena līdz pat pēdējam brīdim.