Filmai «Ātrs un bez žēlastības 7» grandiozi kases ieņēmumi

FOTO: AP/Scanpix

Spraiga sižeta filmas «Fast&Furious 7» («Ātrs un bez žēlastības 7») ieņēmumi no biļešu pārdošanas kinoteātros visā pasaulē pārsnieguši 800 miljonus ASV dolāru (757 miljonus eiro).

Kopš kinolentes iznākšanas pagājušas divas nedēļas.

Filmas kases ieņēmumi ASV sasnieguši 250 miljonus dolāru (236 miljonus eiro), bet kopējie ieņēmumi visā pasaulē ir vairāk nekā 800 miljoni dolāru.

Franšīzes fani devās uz kino, lai redzētu autoavārijā bojāgājušo aktieri Polu Vokeru vienā no viņa pēdējām lomām. Vokers aizgāja mūžībā 2013.gada novembrī, kad pilnā sparā ritēja «Fast&Furious 7» uzņemšana.

Vokers spēlēja vienu no galvenajām lomām franšīzē - policistu Braienu O'Koneru.

Kā jau ziņots iepriekš, pēc Vokera avārijas filmas izdošana tika atlikta uz nenoteiktu laiku. Vēlāk tika paziņots, ka nenofilmētās ainas ar Vokeru tikšot pabeigtas, izmantojot dublierus un datorgrafiku. Vokera brāļi Keilebs un Kodijs piekrita būt par brāļa dublieriem.

Franšīzes galveno lomu tēlotāji ir aktieri Dveins Džonsons, Mišela Rodrigesa, Džeisons Stethems un Kurts Rasels. Epizodisku lomu ieguvusi austrāliešu repere un dziedātāja Igija Azīlija.

Pirmā «Ātrs un bez žēlastības» daļa iznāca 2001.gadā. Sērijas centrā ir ātras mašīnas, skarbi vīrieši un pievilcīgas sievietes, kā arī eksotiskas filmēšanas vietas. Tā ir viena no Holivudas veiksmīgākajām franšīzēm.

Uz augšu